۲۶ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۵:۴۴
کد خبرنگار: 3046
کد خبر: 84296631
۰ نفر

برچسب‌ها

مشارکت حداکثری هدف مسئولان قم در انتخابات است

قم-ایرنا- استاندار قم با تاکید بر برگزاری انتخابات سالم، امن و باشکوه گفت: مسئولان برای جذب مشارکت حداکثری مردم در انتخابات پیش رو بایستی اهتمام داشته باشند.

به گزارش روز پنجشنبه استانداری قم، بهرام سرمست در جلسه ستاد انتخابات استان که با حضور رییس دادگستری قم برگزار شد، در سخنانی با بیان اینکه انتخابات گذشته در استان قم در کمال سلامت و امنیت برگزار شده است اظهار کرد: در سال ۹۸ اوج تعامل و همراهی ارکان برگزاری انتخابات مجلس شورای در استان قم را شاهد بودیم.

وی با بیان اینکه همچون دوره قبل تعامل وهمراهی خوبی بین هیات نظارت و اجرایی وجود دارد افزود: تجربه موفق دوره های گذشته با این انتخابات تداوم خواهد یافت.

استاندار قم بیان کرد: باید بی‌طرفی مسئولان در مرحله برگزاری و نظارت بر انتخابات به مثابه تابلویی درخشان به مردم نمایش داده شود.

وی با اشاره به سیاست‌های کلی انتخابات ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری افزود: این سیاست‌ها به عنوان سند فرادستی باید به دقت اجرایی شوند.

سرمست با بیان اینکه ایجاد رقابت در انتخابات باید با فرصت‌های برابر و عادلانه صورت گیرد خاطرنشان کرد: هرگونه انحصار جناحی و فردی می تواند به کاهش مشارکت و بی اعتمادی مردم منجر شود.

استاندار قم حضور و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات را دارای نقش موثر در  تامین امنیت و ثبات کشور دانست و ادامه داد: بدخواهان نظام برای کاهش مشارکت مردم در انتخابات همچون گذشته برنامه دارند و از این رو ایجاد فضای نشاط و امید در جامعه باید در دستور کار ستاد انتخابات و کمیته اطلاع رسانی قرارگیرد.

سرمست خاطرنشان کرد: شرایط کرونایی در ایام انتخابات باید به گونه ای مدیریت شود تا مردم دغدغه ای برای حضور پای صندوق نداشته باشند.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به همراه ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، میان‌دوره‌ای مجلس یازدهم شورای اسلامی و میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری، ۲۸ خردادماه امسال برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha