۲۶ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۴:۳۲
کد خبرنگار: 5200
کد خبر: 84296600
۱ نفر

برچسب‌ها

معاون ناجا: ۲۰۰ تیم موتوریزه ۱۱۰ در غرب استان تهران فعال شد

تهران - ایرنا- معاون عملیات نیروی انتظامی گفت: ۲۰۰ تیم فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ از امروز /پنجشنبه/ به صورت موتوریزه در خدمت شهروندان غرب استان تهران قرار گرفت.

به گزارش ایرنا، سردار حسین ساجدی نیا روز پنجشنبه در مراسم راه اندازی یگان فوریت های پلیسی ۱۱۰ در غرب تهران با بیان اینکه مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰، می تواند ویترین ناجا باشد، اضافه کرد: این مرکز بهترین مجموعه ای است که می تواند به مردم خدمات رسانی کند؛ چه در بحث انتظامی و چه در بحث راهور، که اولویت ناجا در بحث انتظامی است.

وی با بیان اینکه با آغاز به کار فعالیت ۱۱۰ در سال ۱۳۷۹ و تکمیل و شروع عرصه عملیاتی این نیرو در سال ۱۳۸۰، اظهار داشت: رضایت شهروندان از مرکز فوریت های پلیس به ۹۵ درصد افزایش یافته است.

معاون عملیات ناجا ادامه داد: در دهه سوم فعالیت ۱۱۰، ما توانستیم طرح تجمیع را در بحث اپراتورهای ۱۱۰ اجرا کنیم که در این زمینه شاهد رضایتمندی شهروندان بودیم.

وی بیان داشت: ما چند گام را در این خصوص در نظر گرفتیم که اولی تجمیع، دومی هوشمندسازی و سومی فوریت های پلیسی موتوریزه است، تا بتوانیم سرعت بیشتری را در ارائه خدمات به شهروندان انجام دهیم.

معاون عملیات نیروی انتظامی ابراز امیدواری کرد: در سال های آینده خدمتگذاران خوبی برای مردم باشیم و با ارائه خدمات ویژه امنیت پایدار را برقرار کنیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =