۲۶ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۵:۴۶
کد خبرنگار: 1416
کد خبر: 84296579
۰ نفر

برچسب‌ها

۳۰ واحد صنفی در خلخال پلمب شد

اردبیل_ ایرنافرماندار خلخال گفت:از اغاز اجرای طرح تعطیلی بازار در طول هفته جاری ۳۰ واحد صنفی متخلف و بی‌توجه به محدودیت فعالیت‌های اقتصادی در این شهرستان پلمب شده است.

فریدون بابایی روز پنجشنبه به ایرنا افزود:تعطیلی صنوف سطح ۲ تا ۴ در بازار خلخال تا زمان عادی شدن شرایط و بازگشت به وضعیت زرد همچنان به قوت خود باقی بوده و انتظار از همه کسبه شهرستان رعایت دقیق دستور العمل‌ها وتوقف فعالیت‌های اقتصادی است.

بابایی اضافه کرد: با هدف کنترل کرونا و کاهش آمار  ابتلا به این ویروس علاوه برتشدید برخورد با واحدهای صنفی سطح ۲ تا ۴ در صورت مشاهده هرگونه بی‌توجهی به پروتکل‌های بهداشتی از سوی متصدیان واحدهای صنفی سطح یک باز و مجاز به فعالیت، محل کسب این افراد نیز بی‌درنگ  پلمب می‌شود .

فرماندار خلخال با اشاره به تعطیلی و توقف کار همه رستوران‌ها و غذاخوری‌های شهرستان اظهار کرد:با آغاز ماه مبارک رمضان حتی نیازی به صدور مجوز فعالیت برای تعداد محدودی از آشپزخانه‌ها و غذاپزی‌ها نیست و هیچ رستوران و یا غذاپزی حتی بیرون‌بر نیز حق فعالیت را ندارد.

رییس ستاد قرارگاه زیستی مقابله با کرونای خلخال گفت: مجاز بودن فعالیت صنف فروشندگان مصالح ساختمانی به منزله باز بودن فروشگاه های عرضه ابزار و یراق الات نبوده و تنها آن دسته از دارندگان پروانه کسب مصالح ساختمانی عرضه کننده گچ و سیمان مجاز به فعایت و باز کردن محل کسب خود می‌باشند .

بابایی گفت:پلمب و تعطیلی محل کسب آن دسته از افرادی که به هربهانه اقدام به بازگشایی محل کسب خود و یا فعالیت‌های زیر زمینی و دور از چشم می‌کنند از ابتدای اجرای طرح اعمال محدودیت‌های جدید و قرمز شدن وضعیت کرونا در دستور کار ستاد مقابله با کرونای خلخال  قرار گرفته است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =