۲۶ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۶:۴۴
کد خبرنگار: 1046
کد خبر: 84296575
۰ نفر

برچسب‌ها

 مبتلایان کرونا در بناب چهار برابر شد

تبریز- ایرنا- فرماندار بناب گفت: آمار مبتلایان به ویروس کرونا در این شهرستان در موج چهارم شیوع بیماری کووید ۱۹ نسبت به چند روز اخیر چهار برابر شده است.

شهریار فتحی روز پنجشنبه در جلسه ستاد مقابله با ویروس کرونای شهرستان بناب اظهار کرد: در طول ۱۵ ماه گذشته خیرین شهرستان بناب در عرصه مقابله با ویروس کرونا در کنار کادر درمان در تهیه بسته های معیشتی تلاش زیادی کرده اند و به طور قطع خیرین نقش به سزایی در کنترل و مقابله با ویروس کرونا داشته اند.

وی افزود: بسیاری از اقشار جامعه با توجه به شیوع کرونا بیکار شده اند و نیازمند بسته های معیشتی هستند که تلاش می شود ضمن حفظ کرامت آنان این بسته ها توزیع شود.

فرماندار بناب گفت: با کمک خیرین ۲ هزار بسته معیشتی بین افراد کم برخوردار که در این شرایط اقتصادی آسیب دیده اند، توزیع می شود.

مدیر شبکه بهداشت و درمان بناب هم گفت: آمار بستری بیماران کرونایی در بناب به ۴۴ نفر افزایش یافته و اگر رعایت نکنیم، شاهد بروز فاجعه بزرگ انسانی در روزها و هفته های آتی خواهیم بود.

دکتر وحید رضایی همچنین گفت: آمار مراجعه کنندگان سرپایی تا چند روز پیش روزانه چهار نفر بود که امروز این رقم به بالای ۳۰ نفر افزایش یافته است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان بناب از آماده سازی ۱۲۰ تخت در بیمارستان امام خمینی(ره) برای بستری بیماران کرونایی خبرداد .

دکتر رضایی با اشاره به اینکه تاکنون ۱۵۰ نفر از کادر درمان بناب به ویروس کرونا مبتلا شده اند؛ افزود: از ابتدای شیوع ویروس کرونا حوزه درمان کشور ۵۶۰ شهید سلامت تقدیم کرده است.                                                                                                                                                                                                                                       

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha