سایپا وارد بازار شد، سپاهان ملی‌پوش والیبال را جذب کرد

تهران- ایرنا- تیم والیبال سایپا هم فعالیت خود را در بازار نقل و انتقالات آغاز کرد و سپاهان قطر پاسور تیم ملی را به خدمت گرفت.

به گزارش ایرنا، فعالیت باشگاه‌های لیگ برتری والیبال ایران در بازار نقل و انتقالات، امسال زودتر از همیشه آغاز شده است. در روزهای گذشته تیم‌هایی مثل شهداب یزد و هراز آمل بخش زیادی از ترکیب فصل آینده خود را رونمایی کردند.

در ادامه فعالیت باشگاه‌ها، سپاهان یکی از ستاره‌های تیم ملی والیبال ایران را جذب کرد. امیر غفور که فصل گذشته در تیم بورسا اسپور ترکیه بازی می‌کرد با قراردادی سه ساله به سپاهان پیوست.

باشگاه سایپا هم با تمدید قرارداد امیرحسین صابری، امیرحسین فرهادی و هادی شورکابی و به خدمت گرفتن ادریس دانشفر، بابک امیری، حمید محمد آلق، داود شکیبا، سهیل کمال‌آبادی، امیر کرمی، آرمین خدابنده‌لو، رمضان صحبتی، مهدی جعفروند و بنیامین ایگلری وارد بازار نقل و انتقالات شد.

هورسان رامسر قرارداد حسین فیروزپور را تمدید کرد و سعید شیرود و احمدرضا میرحسینی را نیز به خدمت گرفت. شهرداری ورامین هم در ادامه خریدهای خود با محمود رسولی و اسماعیل طالبی قرارداد بست و با اکبر ولایی تمدید کرد.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha