طرح ممنوعیت تردد شبانه خودرو در سرپل ذهاب ادامه دارد

قصرشیرین - ایرنا - رییس پلیس راهنمایی و رانندگی سرپل ذهاب گفت: محدویت و ممنوعیت تردد شبانه خودروها با توجه به شرایط قرمز کرونا در این شهرستان به قوت خود باقی است و ادامه دارد.

سرهنگ  مراد زنگنه روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: تردد خودروها از ساعت ۲۲ تا سه بامداد در سطح شهر ممنوع است و خودروهای خاطی جریمه می‌شوند.

وی اظهار داشت: خودروهای زیادی در ساعت ابتدایی آغاز محدودیت تردد شبانه مشمول جریمه می‌شوند از این رو از مردم درخواست می‌کنیم که همکاری لازم را با ستاد کرونا و ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی داشته باشند.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی سرپل ذهاب گفت: مردم برای مقابله با سرایت بالای ویروس کرونا و قطع زنجیره انتقال این ویروس در منازل خود بمانند و از ترددهای غیر ضرور پرهیز کنند.

سرهنگ زنگنه تاکید کرد: اکنون شهرستان در وضعیت قرمز کرونا قرار دارد و قانون شکنی در عدم اجرای دستورالعمل‌های ستاد ملی مبارز با کرونا ممکن است شرایط کنونی را حادتر کند از این رو با هدف حفظ سلامتی خود و دیگران از ترددهای غیر ضرور خودداری کنید.

سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه بیش از ۹۰ هزار تن جمعیت دارد.

هم اکنون شهرستان های کرمانشاه، کنگاور، اسلام آباد غرب، پاوه، سرپل ذهاب، گیلانغرب، صحنه، سنقر و کلیایی،  هرسین، دالاهو و قصرشیرین از نظر شیوع کرونا در وضعیت قرمز، شهرستان‌های جوانرود و روانسر در وضعیت نارنجی و شهرستان ثلاث باباجانی نیز در وضعیت زرد قرار دارد.  

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =