پیش‌آزمون سراسری قرآن و عترت دوم اردیبهشت برگزار می‌شود

سمنان- ایرنا- مسوول امور قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان گفت: پیش‌آزمون سراسری قرآن و عترت، دوم اردیبهشت از ساعت ۹ صبح به منظور آشنایی داوطلبان با شیوه برگزاری آزمون سراسری برگزار می‌شود.

به گزارش ایرنا، مجتبی نورمحمدی روز پنجشنبه به رسانه‌ها گفت: علاقه‌مندان شرکت در این پیش آزمون می‌توانند از طریق سامانه quranedu.ir نسبت به حضور در نوزدهمین دوره مسابقات قرآن و عترت اقدام کنند.

وی افزود: نوزدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت طبق برنامه ریزی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هشتم تا دهم اردیبهشت همزمان با ۱۵ تا ۱۷ رمضان و ولادت امام حسن مجتبی (ع) برگزار می‌شود.

در نوزدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت ۲ هزار و ۵۳۸ نفردر استان سمنان ثبت نام کردند.

ثبت نام آزمون امسال در ۱۴ رشته شامل ترجمه و مفاهیم قرآن کریم در دو رشته ترجمه سوره بقره و تفسیر سوره بقره، بخش معارف اهل بیت (ع) در سه رشته حفظ و مفاهیم نهج­ البلاغه، حفظ و مفاهیم صحیفه سجادیه و سبک زندگی معصومان و حفظ قرآن کریم در رشته های حفظ و مفاهیم جزء۳۰، حفظ و مفاهیم جزء اول، حفظ و مفاهیم سوره بقره، حفظ و مفاهیم ۵ جزء اول، حفظ و مفاهیم ۱۰ جزء اول، حفظ و مفاهیم ۱۵ جزء اول، حفظ و مفاهیم ۲۰ جزء اول، حفظ و مفاهیم ۲۵ جزء اول و حفظ و مفاهیم کل قرآن کریم انجام شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha