فرماندار مرند: تمام امکانات باید در خدمت تولید و تحقق شعار سال باشد

تبریز- ایرنا- فرماندار شهرستان ویژه مرند با اشاره نام‌گذاری سال ۱۴۰۰ توسط رهبر معظم انقلاب با عنوان «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها» گفت: تمام امکانات شهرستان باید در خدمت افزایش تولید و تحقق شعار سال باشد.

داود گرشاسبی روز پنج‌شنبه در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان مرند اظهار کرد: امسال نیز رهبر معظم انقلاب، با نام گذاری سال، مسیر و راه را برای ما تعیین کرده اند و فرمایشات ایشان، برای ما حجت شرعی است و باید اجرایی شوند.

وی افزود: فرمایشات مقام معظم رهبری نه تنها به عنوان یک شعار، بلکه حجت شرعی و تکلیف و برنامه کاری است و یک تکنیک برای رفع مشکلات جامعه است و وظیفه داریم همگی در این راستا بسیج شویم.

فرماندار ویژه مرند بر ضرورت برداشته شدن موانعی که توسط دشمنان بر کشور تحمیل می شود تاکید و خاطرنشان کرد: دشمنان در سایت هسته ای نطنز به منظور ایجاد مانع در مسیر پیشرفت کشور اقدام به خرابکاری کردند.

وی اظهار کرد: بزرگترین نعمت بعد از انقلاب اسلامی، وجود مقام معظم رهبری است و همه باید از فرمایشات و دستورات ایشان پیروی کنیم.

گرشاسبی در ادامه، با اشاره به پایان ثبت نام انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت: ۷۵۷ نفر در مجموع در انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا ثبت نام کرده اند که از حضور و مشارکت آنها در انتخابات قدردانی می کنیم.

وی با اشاره به برگزاری انتخابات در ۲۸ خرداد امسال افزود: پیش بینی های لازم برای برگزاری انتخابات در شرایط کرونایی اتخاذ شده است و جای نگرانی وجود ندارد و مردم حضور حداکثری در انتخابات داشته باشند.

فرماندار شهرستان ویژه مرند همچنین با اشاره به ضرورت نهادینه شدن سبک زندگی مهدوی گفت: سبک زندگی مهدوی، سبکی بسیار بزرگ است و باید توجه ویژه ای به آن کرد.

وی گفت: باید دید راهبردی برای نهادینه شدن سبک زندگی مهدوی تعریف کرده و با استفاده از شیوه و ابزار مناسب، رفتار سازی و آن را در جامعه پیاده کنیم.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha