۳۳ تن موادغذایی و خوراکی احتکار شده در استان کرمانشاه کشف شد

کرمانشاه - ایرنا - جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف ۳۳ تن موادغذایی و خوراکی احتکار شده در شهرستان های هرسین و اسلام آبادغرب به ارزش ۹ میلیارد خبر داد.

سردار جمال سلمانی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در ماموریت اول پس از اطلاع ماموران پلیس آگاهی هرسین مبنی بر احتکار مقدار زیادی موادغذایی در این شهر، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی انبار محل احتکار محصولات غذایی قاچاق شده و پس از هماهنگی با مقام قضایی، بازرسی های لازم را همراه با بازرسان اداره صمت به عمل آوردند.

سردار سلمانی تاکید کرد: در جریان این بازرسی، ۲۰ تن برنج، چهار تن قند و یک تن روغن که طبق نظر کارشناسان ارزش آن به ۶ میلیارد ریال می رسید، کشف شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان در خصوص کشفیات احتکار اسلام آبادغرب نیز گفت: ماموران پلیس آگاهی این شهرستان با انجام کارهای اطلاعاتی موفق به شناسایی یک انبار محل احتکار موادغذایی در یکی از محلات شهر شدند.

وی ادامه داد: ماموران پس از شناسایی محل انبار مواد غذایی احتکارشده و هماهنگی با مقام قضایی در حضور نمایندگان اداره صنعت و معدن بازرسی های لازم را به عمل آوردند.

سردار سلمانی گفت: در این بازرسی پنج تن و ۱۰۰ کیلوگرم برنج، ۲ تن و ۵۰۰ کیلوگرم شکر، لپه و لوبیا، ۲۰۰ کیلوگرم قند و ۲۰۰ کیلوگرم ذرت احتکاری به ارزش سه میلیارد ریال کشف شد.

این مقام انتظامی از دستگیری ۲ محتکر در شهرستان های یاد شده خبر داد و افزود: برخورد با جرایم اقتصادی از جمله قاچاق و احتکار کالا جزو اولویت های اول پلیس کرمانشاه در سال جاری است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha