استاندار قزوین: نادیده گرفتن خدمات دولت، اجحاف در حق نظام است

قزوین – ایرنا – استاندار قزوین گفت: دولت دوازدهم به رغم تمامی تحریم های ظالمانه و سنگین دشمنان و شیوع گسترده کرونا و آسیب های بسیار آن بر پیکره اقتصاد کشور، خدمات ماندگار و ارزنده ای را بر جای گذاشته که نادیده گرفتن آنها اجحاف در حق دولت و نظام است.

به گزارش ایرنا، هدایت الله جمالی پور روز پنجشنبه در دیدار صمیمی اعضای کمیته سیاسی جبهه اصلاحات استان قزوین، اضافه کرد: دولت تدبیر و امید در هشت ساله گذشته با همه تنگناها و موانع کارها و خدمات ماندگاری را از خود به یادگار باقی گذاشته است و در حوزه های توسعه و زیرساختی از جمله راه سازی، سدسازی، انتقال آب، برق و گاز، خطوط مخابراتی و تقویت اینترنت، تقویت امکانات بخش بهداشت و درمان و ایجاد زیرساخت های کشاورزی، صنعتی و سرمایه گذاری کارهای زیادی انجام شده که نمی توان آنها را نادیده گرفت.

وی با اشاره به انتخابات پیش رو، ضمن تاکید بر ایجاد فضای سرشار از شور و نشاط انتخاباتی در استان، افزود: همانگونه که رهبر معظم انقلاب اسلامی بارها تاکید فرموده اند،اصل بر مشارکت حداکثری در انتخابات ۱۴۰۰ است.

جمالی پور گفت: حضور و رقابت چهره های شاخص جناح های مختلف سیاسی در شکل گیری یک انتخابات پرشور با مشارکت چشمگیر بسیار اثرگذار است.

وی افزود: فضای سالم رقابتی در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها با احترام گذاشتن به رقبا و تخریب نکردن افراد و جناح ها شکل می پذیرد.

استاندار قزوین ادامه داد: دست اندرکاران ستاد انتخابات از تک تک آرای مردم شریف استان صیانت می کنند و به هیچ وجه اجازه نخواهند داد منافع برخی موجب تخریب اعتماد عمومی به دولت و نظام شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha