یک پیروزی و یک شکست حاصل کار نمایندگان فوتسال مشهد

مشهد- ایرنا- تیم‌های فوتسال مشهدی حاضر در لیگ دسته یک فوتسال طی هفته هشتم این رقابتها یک شکست و یک پیروزی به دست آوردند.

تیم فوتسال چیپس کامل مشهد چهارشنبه شب در سالن ورزشی کارگران این شهر در دیدار با تیم رعد پدافند هوایی اصفهان به پیروزی ۶ بر صفر دست یافت.

سید سجاد رضوانی، عادل برجسته و امیررضا زرین هر کدام یک گل و محمد عیدی سه گل وارد دروازه تیم مهمان کردند.

تیم چیپس با کسب این پیروزی در رتبه چهارم گروه ۶ تیمی گروه چهار مسابقات لیگ دسته اول قرار گرفت و تیم رعد نیز با سه امتیاز در رتبه پنجم این گروه باقی ماند.

در مسابقه دیگر امشب و از گروه دوم مسابقات دسته اول، تیم فوتسال مقداد مشهد در سالن ورزشی دانشگاه آزاد این شهر با نتیجه ۶ بر یک مقابل تیم شهرداری ساوه مغلوب شد.

برای تیم مقداد حامد پاسبان گلزنی کرد و گلهای تیم شهرداری ساوه را امیرحسین غلامی و سعید قلندری هر کدام یک گل و محمد جامع و محسن بابایی هر کدام ۲ گل به ثمر رساندند.

تیم مقداد مشهد با این شکست با سه امتیاز در رتبه هفتم و تیم شهرداری ساوه با هفت امتیاز در رتبه پنجم گروه هفت تیمی خود قرار گرفتند.

تیم مقداد روز ۳۰ فروردین به دیدار تیم سبحان فلز گرمسار می‌رود و تیم چیپس مشهد نیز در این روز با تیم زندی کلاردشت مسابقه خواهد داد.

مسابقات لیگ دسته اول فوتسال که از ۳۰ بهمن پارسال آغاز شد در چهار گروه برگزار می‌شود. در گروه یک و ۲ هفت تیم و در گروه سه و چهار، ۶ تیم با هم مسابقه می‌دهند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha