مظفری: داور دیدار پرسپولیس و الوحده قضاوت خوبی داشت

ایرنا- تهران- کارشناس داوری فوتبال کشورمان با اشاره به بازی پرسپولیس و الوحده گفت: عملکرد داور ژاپنی این دیدار خوب و بی نقص بود و او نمره قبولی می‌گیرد.

به گزارش ایرنا، نوید مظفری در مورد کارت هایی که داور ژاپنی در این دیدار استفاده کرد، افزود: او طبق قانون عمل کرد و به خوبی بازی را تحت اختیار داشت. البته بازیکنان نیز به دنبال شیطنت نبودند و یک روال منطقی و بی نقص را در این دیدار شاهد بودیم.

وی ادامه داد: در دو صحنه بازیکنان پرسپولیس و الوحده، نظرشان بر پنالتی بود که آنچه من در تصاویر تلویزیونی دیدیم، نظر داور درست بود و سوت هایی که زد روند بازی را کُند یا مختل نکرد.

کارشناس داوری کشورمان تاکید کرد: تمام جریمه‌های شخصی که داور در این دیدار اعمال کرد درست بود. کنترل بازی را به خوبی در دست داشت و اجازه نداد کنترل بازی از دست او خارج شود.

مظفری در پاسخ به سووال خبرنگار ایرنا در مورد این که چرا در بازی های داخلی شاهد اعتراض‌های گسترده بازیکنان به داوری هستیم اما در لیگ قهرمانان آسیا این مساله کمتر است، گفت: این موضوع به اعمال قانون باز می‌گردد، چون در فوتبال ما سخت گیری نمی شود بازیکن به خود اجازه می دهد اعتراض کند اما در لیگ قهرمانان آسیا، با کسی شوخی ندارند و هر رفتار اشتباهی، تاوان سختی دارد و بازیکنان به این امر واقف هستند و تجربه هایی داشتیم که یک اعتراض برای تیم اثرات بدی به همراه داشته، بازیکنان پرسپولیس در این دیدار رفتار خوبی داشتند و مشکلی در داوری نبود.

چهارشنبه در هفته نخست مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا و در منطقه غرب، پرسپولیس ایران نایب قهرمان فصل گذشته به مصاف الوحده امارات رفت و به برتری یک بر صفر رسید.

دیدارهای گروه پنجم که گوا هند و الریان قطر نیز در آن حضور دارند به میزبانی گوای هند و در ورزشگاه «جواهر لعل نهرو» پیگیری می‌شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha