خطیبی: بهتر و قوی‌تر از پاختاکور بودیم

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: بهتر و قوی تر از پاختاکور بودیم و باید بازی را می بردیم اما روی یک غفلت پیروزی را با تساوی عوض کردیم.

به گزارش ایرنا، رسول خطیبی پس از تساوی سه بر سه تیمش برابر  پاختاکور ازبکستان در هفته نخست لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت:  فکر می‌کنم که هر کسی مسابقه را دیده باشد از آن لذت برده است. به بازیکنان متذکر شده بودیم که چهار نکته را در زمین توجه کنند که آن ها در نیمه نخست و در دقایق ابتدایی نیمه دوم به خوبی این مسائل را رعایت کردند و به گل رسیدیم. بازی از نظر تاکتیکی و زیبایی همه چیز داشت و مهمتر از همه چیز کیفیت این بازی بود که به زیبایی آن افزود. در ۱۵ دقیقه ابتدایی تیم برتر میدان بودیم.

وی افزود: به بازیکنان تذکر داده بودیم که بازیکنان حریف را تحت فشار قرار دهند اما یکی از بازیکنان ما نتوانست به خوبی وظیفه‌اش را انجام دهد و دو گل مشابه دریافت کردیم.

سرمربی تراکتور اضافه کرد: زمانی که شما از حریف با دو گل پیش هستید اما بازی به تساوی کشیده می‌شود طبیعی است که شاکله تیم به هم بخوره اما با تعویض‌هایی که داشتیم، به بازی برگشتیم و توانستیم حتی گل بزنیم.

خطیبی اضافه کرد: باید این موضوع را هم متذکر شوم که حریف تیم خیلی خوبی بود و ۱۱ بازیکن ملی پوش داشت اما بازیکنان ما با تمام وجود جنگیدند و آنها را تحسین می‌کنم.

سرمربی تراکتور تصریح کرد: امیدوارم بتوانیم در مسابقات بعدی ایرادات مان را برطرف کنیم و نسبت به بازی اول بهتر شویم.

خطیبی در رابطه با اینکه تنها در ۴۵ دقیقه دوم بازی ۶ گل زده شد، خاطرنشان کرد: باید برنده می‌شدیم اما همانطور که اشاره کردم روی غفلت یک بازیکن گل خوردیم. در نیمه دوم حریف تنها سه موقعیت گلزنی داشت که البته چندان هم جدی نبود آنها شوت زدند و به گل رسیدند اما از نظر فوتبالی خیلی بهتر و قوی تر از آنها بودیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha