تساوی پرگل تراکتور مقابل پاختاکور در روز دبل عباس‌زاده

تهران- ایرنا- تیم فوتبال تراکتور برابر پاختاکور با دبل محمد عباس‌زاده به تساوی رسید.

به گزارش ایرنا، در اولین دیدار از گروه دوم رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا، تیم فوتبال تراکتور از ساعت ۱۹:۳۰ امروز (چهارشنبه) در ورزشگاه شارجه امارات به مصاف پاختاکور ازبکستان رفت که این دیدار در نهایت با تساوی پر گل سه بر سه همراه بود.

تراکتور در حالی پس از چند سال دوری به لیگ قهرمانان پای گذاشته بود که حریفش صدر نشین لیگ ازبکستان بود و با شرایط خوبی لیگ قهرمانان بازگشته بود. نماینده ازبکستان فصل قبل در مرحله یک چهارم لیگ قهرمانان آسیا مقابل پرسپولیس از مرحله لیگ قهرمانان کنار رفته بود.

اولین موقعیت جدی این دیدار در نیمه نخست در حالی خلق شد که پاختاکوری‌ها روی اشتباه اکبر ایمانی در موقعیت گلزنی قرار گرفتند اما عکس العمل خوب محمدرضا اخباری مانع گلزنی حریف شد. یک دقیقه بعد باز هم خروج به موقع دروازه بان تراکتور مانع گلزنی حریف شد.

البته تراکتور چندین موقعیت نصفه و نیمه در ۴۵ دقیقه ابتدایی بازی داشت که راهی به دروازه حریف نداشت.  

خانزاده در این نیمه از داور کارت زرد دریافت کرد. در نهایت این نیمه با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

در نیمه دوم شاگردان خطیبی بازی را هجومی تر آغاز کردند.

در دقیقه ۵۳ تراکتور که فشار حملاتش روی دروازه حریف بیشتر شده بود، صاحب موقعیت شد که ضربه پیمان بابایی داخل محوطه جریمه به دست بازیکن حریف برخورد کرد و داور نقطه پنالتی را نشان داد. اشکان دژاگه نیز این پنالتی را تبدیل به گل کرد تا شاگردان خطیبی از حریف خود پیش بیافتند.

سه دقیقه بعد تراکتور بار دیگر روی ضد حمله صاحب موقعیت گل زنی شد که عباس زاده در موقعیت تک به تک با ضربه ای دقیق گل دوم شاگردان خطیبی را وارد دروازه حریف کرد.

در حالی که پاختاکور برای جبران نتیجه تلاش می کرد، سران در دقیقه ۶۹ روی حرکت انفرادی با شوتی زیبا یکی از گل های خورده تیمش را جبران کرد.

در حالی که موخیدینف تنها پنج دقیقه از زمان حضورش در زمین می گذشت موفق شد روی شوت سرکش دروازه نماینده ایران را باز کند و گل دوم تیمش را به ثمر برساند.

چند دقیقه بعد روی اشتباه مدافعان تراکتور اریکنیف با اخباری تک به تک شد که گل سوم پاختاکور را نیز به ثمر رساند.

در دقیقه ۸۵  محمد عباس زاده توانست در محوطه جریمه حریف صاحب موقعیت شود اما مدافع پاختاکور او را متوقف کرد. این بازیکن خودش توپ را تبدیل به گل کرد.

این دیدار در نهایت با تساوی سه بر سه به پایان رسید.

ترکیب تراکتور:

محمدرضا اخباری، محمدرضا خانزاده، هادی محمدی، میلاد فخرالدینی، میثم تیموری، اکبر ایمانی، پیمان بابایی، سامان نریمان جهان، مهدی تیکدری، اشکان دژاگه ،محمد عباس‌زاده.

ترکیب پاختاکور:

کواتف، سیفیف، ایگور کریمتس، اسماعیلوف،  علی جانوف، سوبیرخوجائف، اسموعیلوف،  رشیدوف، دیگو سران، تورگونبف،  دردیوک

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =