گل‌محمدی: مقابل الوحده فرصت طلب بودیم

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مقابل الوحده فرصت طلب بودیم و توانستیم با تعویض‌هایی که انجام می‌دهیم به تیم انرژی مضاعفی بدهیم.

به گزارش ایرنا، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پس از برتری تیمش برابر الوحده امارات در هفته نخست لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: در نیمه نخست بازیکنان ما توانستند با پاسکاری‌های کوتاه  و استفاده از فضاها فشار خوبی به حریف بیاورند و چند موقعیت خوب بدست آورند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازیکنان ما توانستند هم خوب دفاع کنند و هم فرصت طلب ظاهر شوند تا با استفاده از موقعیت به گل برسیم.

وی افزود: با تعویض‌های که انجام دادیم توانستیم انرژی مضاعفی به تیم بدهیم. کمال کامیابی نیا و علی شجاعی توانستند خیلی خوب به تیم کمک کنند. ما یک تیم خوب بیرون از زمین داشتیم و به اندازه خودشان توانستند به تیم ما کمک کنند.

وی افزود: در چنین تورنمنت‌هایی برتری در بازی نخست اهمیت زیادی دارد و تلاش کردیم تا به هدفمان برسیم. ما کار سختی مقابل الوحده‌ داشتیم. این تیم شانس صعود به مرحله بعدی است. این تیم به ویژه در نیمه دوم عملکرد خوبی داشت.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد: در روزهای اخیر شرایط سختی داشتیم. ما در بحث رفت و آمد و هم در بحث زمین تمرین دچار مشکل بودیم و کیفیت زمین تمرین پایین تر از حد انتظار ما بود.

گل‌محمدی اضافه کرد: بازیکنانم سختی کشیدند و تحت فشار تلاش کردند تا سه امتیاز را به هواداران هدیه کنیم. امیدوارم بتوانیم در ادامه نیز با کسب نتایج خوب هواداران را خوشحال کنیم و به مرحله بعد برسیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =