علی‌نژاد: حضور ایران در پارالمپیک توکیو با اقتدار و افتخار خواهد بود

تهران- ایرنا- معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان در دیدار رییس فدراسیون جانبازان و معلولین ابراز امیدواری کرد نمایندگان کشورمان در بازی های پارالمپیک توکیو بتوانند همچون ادوار گذشته با اقتدار و افتخار این میدان بزرگ را پشت سر بگذرانند.

به گزارش ایرنا، در این جلسه که در دفتر معاونت ورزش قهرمانی برگزار شد، مهدی علی نژاد گفت: حضور درخشان جانبازان و معلولین در میادین ورزشی و مدال آوری شان علاوه بر شور و نشاط و امید، باعث می شود جمله معلولیت محدودیت و ناتوانی نیست، بهتر معنا پیدا کند. این موفقیت‌های ورزشی در واقع تجسم و تبلور اراده‌هاست.

وی همچنین اظهار داشت: در آماده‌سازی تیم‌های اعزامی به پارالمپیک توکیو، وزارت ورزش و جوانان حمایت لازم را خواهد داشت.

در این جلسه، سید شروین اسبقیان رییس فدراسیون جانبازان و معلولین ضمن ارائه گزارشی از وضعیت تیم‌های اعزامی گفت: در حال حاضر تیراندازی با ۵ وزنه برداری با ۶ و دومیدانی با ۹ ورزشکار در اردوی تهران و کیش بسر می برند، ضمن اینکه اردوی آماده سازی تیم بسکتبال با ویلچر از روز جمعه ۲۷ فروردین در تهران و والیبال نشسته از ۳۰ فروردین در کیش آغاز می‌شود. اسبقیان همچنین گفت: در رشته دومیدانی این فرصت را داریم تا تعداد نفرات اعزامی پس از رکوردگیری رسمی در اردیبهشت و مسابقات گزینشی در سوئیس (خرداد ماه) به ۱۲ نفر افزایش یابد.

گفتنی است از سال ۱۹۸۸ تاکنون کاروان ورزشی ایران در تمامی ادوار پارالمپیک که برگزار شده، حضور داشته است.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =