۲۵ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۹:۳۷
کد خبرنگار: 1208
کد خبر: 84295953
۰ نفر

برچسب‌ها

اولدترافورد سیاه‌پوش شد

تهران- ایرنا- «اوله گانر سولسشر» می‌گوید که عملکرد ضعیف شیاطین سرخ در خانه، باشگاه منچستریونایتد را مجبور کرده تا بنرهای نصب شده و رنگ سکوهای اولدترافورد را تغییر رنگ دهد تا بازیکنان بتوانند بهتر یکدیگر ببینند و پیدا کنند.

به گزارش ایرنا، یونایتدها در این فصل در خارج از خانه بدون شکست بوده‌اند اما تنها هشت بازی از ۱۵ دیدار خانگی خود را با پیروزی پشت سر گذاشته‌اند.

شاگردان سولسشر هنوز در دیدارهای خانگی لیگ اروپا نیز صاحب برتری نشده‌اند اما برابر رئال سوسیداد، میلان و گرانادا در خارج از خانه پیروز بوده و در آستانه دیدار یک چهارم برابر گرانادا در اولدترافورد، سولسشر ابراز امیدواری کرده است که تغییر اعمال شده و تبدیل رنگ صندلی‌های سکو از قرمز به مشکی عملکرد ضعیف آنان را در خانه متوقف کند.

اظهارات مرد نروژی یک روز پس از بیست و پنجمین سالروز شکست سه بر یک یونایتد برابر ساوتهمپتون در آوریل ۱۹۹۶ مطرح شده است؛ زمانی که سر الکس فرگوسن در استراحت بین دو نیمه شاگردانش را مجبور کرد تا لباس‌ها خاکستری خود را عوض کنند چون معتقد بود لباس آنان با پس زمینه سکوها و بنرهای ورزشگاه حریف در تضاد بوده است.

سولسشر در نشست خبری گفت: اگر دیدید که بنرهای اطراف ورزشگاه دیگر قرمز نیست، شاهد یک تغییر خواهید بود. ما این موضوع را بررسی کردیم و حقیقتا نباید دلیل خاصی وجود داشته باشد. اما برخی از بازیکنان به تصمیمات آنی که قرار است، بگیرند اشاره کرده‌اند؛ تصمیمات در موقعیتی که می‌خواهند ببینند هم تیمی آنان در آن محدوده حضور دارد یا خیر و پیراهن قرمز با پس زمینه قرمز و صندلی‌های قرمز دید آنان را دچار مشکل می‌کند.

وی افزود: بنابراین ما سعی کردیم تا همگام با کمپین ضد نژادپرستی، تغییری ایجاد کنیم. با این وجود، هنوز فکر می‌کنم نمایش‌های خیلی خوبی در خانه داشتیم؛ با سه شکست شروع بدی داشتیم اما پیشرفت کردیم.

یونایتدها در دیدار رفت برابر گرانادا دو بر صفر پیروز شده و برای رسیدن به نیمه نهایی برابر یکی از تیم‌های آ.اس رم یا آژاکس مبارزه خواهند کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha