طرح همای رحمت در یزد آغاز شد

یزد - ایرنا - مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد با اشاره به آغاز طرح همای رحمت از سوی این نهاد در ماه رمضان گفت: تامین امنیت غذایی و حمایت از اقشار آسیب پذیر و نیازمندان از اهداف این طرح است.

محسن حراری زاده روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در این طرح سبدهای غذایی با همت و مشارکت داوطلبان و خیران استان جهت افراد کم برخوردار و نیازمند استان تهیه و توزیع می‌شود. 
وی با اشاره به تبعات منفی شیوع ویروس کرونا در جامعه اظهارکرد: رکود اقتصادی، بسته شدن بازار، تعطیلی مراکز کسب و کار و کاهش فعالیت های روزانه مردم، جمعیت را بر آن داشت تا در ارتباط با معیشت مردم همانند گذشته، جدای از فعالیت ها و اقداماتی را که در عرصه درمان و سلامت انجام داده، انجام دهد.
وی با بیان این که شعار این مجموعه با محور داوطلبان به عنوان حلقه اتصال توان توانمندان به نیاز نیازمندان تأکید دارد، گفت: طرح همای رحمت همچون سال های گذشته با حضور پرشور خیران اجرا می‌شود.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر یزد ادامه داد: از اهداف طرح ترویج فرهنگ انفاق، ایثار و سنت‌های حسنه اسلامی با حفظ کرامت انسانی نیازمندان و ایجاد فضایی مناسب برای تعامل نیکوکاران و هدایت کمک‌های مردمی است.
حرازی زاده با اشاره به تهیه اقلام معیشتی از سوی این نهاد گفت: این جمعیت در نظر دارد با همت و مشارکت خیران به منظور رفع بخشی از مشکلات معیشتی پساکرونا ، ادای نذور برای متوفیان با نیت خیران ، ادای نذورات افطاری با نیت خیران  ، بسته‌ های معیشتی خوراکی را تهیه و در اختیار نیازمندان قرار دهد.
وی از مردم نوع دوست یزد دعوت کرد که  همانند گذشته همراهی و همیاری کنند و مشارکت مثال زدنی داشتند اقلام اهدایی بسته بندی و استاندارد شامل ماکارونی ، رب گوجه ، مرغ ، برنج و از این قبیل کالاها در تمام شعبه های جمعیت و همچنین پرداخت های نقدی خود را از طریق کد دستوری#۳۵*۱۱۲*  و یا شماره حساب ۴۹۷۸۶۵۶۰۳۳ و شماره کارت ۹۴۸۸-۲۸۵۳-۳۳۷۴-۶۱۰۴  به نام جمعیت هلال احمر نزد بانک ملت واریز تا  در تهیه سبدهای معیشتی یار و یاور خانواده های کم برخوردار استان باشند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =