۲۵ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۲۱:۲۸
کد خبرنگار: 3131
کد خبر: 84295641
۱ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

شورای وحدت نیروهای انقلاب خراسان شمالی تشکیل شد

بجنورد-ایرنا- در آستانه سیزدهمین انتخابات رییس جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا ،یک تشکل اصولگرایی موسوم به شورای وحدت نیروهای انقلاب در خراسان ششمالی فعالیت خود را شروع کرد.

رییس شورای وحدت نیروهای انقلاب خراسان شمالی  هدف از تشکیل این شورا بسترسازی برای مشارکت حداکثری در انتخابات ۱۴۰۰ با هم افزایی تمامی نیروهای انقلابی استان اعلام کرده است.
حجت الاسلام ابوالفضل اخوان روز چهارشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با تشکیل شورای وحدت نیروهای انقلاب  کشور با محوریت جامعه روحانیت مبارز و حمایت جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، این شورا در خراسان شمالی نیز همانند سایر استان ها برای اتحاد و انسجام نیروهای انقلابی در انتخابات ۱۴۰۰ تشکیل شد.

وی افزود: در این ائتلاف از تمامی گروه های سیاسی فعال و جریان های انقلابی استان برای داشتن شورایی متعادل و نزدیک شدن به وحدت واقعی در انتخابات ۱۴۰۰ دعوت شده است.

وی با بیان اینکه هیات های اجرایی این شورا در شهرستان ها تشکیل شد تصریح کرد:هم اکنون  شورای وحدت نیروهای انقلابی درصدد تشکیل کمیته های خود در تمامی بخش ها و شهرستان های خراسان شمالی است.

حجت الاسلام اخوان با بیان اینکه ارایه فهرستی واحد از نامزدهای انقلابی شوراهای استان در دستورکار این ائتلاف است، خاطرنشان کرد: این شورا در صدد است تا با بهره گیری از تمامی ظرفیت ها حمایت های لازم را از کاندیدای ریاست جمهوری مورد نظر نیروهای انقلابی به عمل بیاورد.

شورای وحدت نیروهای انقلاب خراسان شمالی تنها گروهی است که تاکنون کار تشکیلاتی خود را در استان با تشکیل هیات اجرایی برای انتخابات ۱۴۰۰ شروع کرده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha