۲۵ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۳:۵۷
کد خبرنگار: 1061
کد خبر: 84295499
۰ نفر

برچسب‌ها

قالیباف: بین مردم و مسئولان فاصله‌ای نیست

تهران - ایرنا - رییس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در نظام اسلامی هیچ‌گونه حجاب و فاصله میان کارگزار و مردم نباید وجود داشته باشد، گفت: حتی به دلایلی همچون بیماری کرونا و در خطر بودن جان نیز نمی‌توان از مردم فاصله گرفت.

به گزارش ایرنا از خانه ملت، «محمدباقر قالیباف» امروز چهارشنبه در نشست با مدیران کل بخش‌های مختلف مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: ایجاد رقابت و تلاش جمعی و تحول را ضروری است در غیر این صورت روزمرگی همچون خاک مرده‌ای بر ما پاشیده می‌شود و گویی بود و نبود ما فرقی ندارد و احساس بی‌هویتی خواهیم کرد.

رییس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در نظام اسلامی هیچ‌گونه حجاب و فاصله میان کارگزار و مردم نباید وجود داشته باشد، افزود: حتی به دلایلی همچون بیماری کرونا و در خطر بودن جان نیز نمی‌توان از مردم فاصله گرفت.

رییس مجلس شورای اسلامی با یادآوری روزهای جنگ تحمیلی، گفت: شاید چنین فضاهایی از نظر بسیاری از مدیران رویایی به نظر آید، اما ما نبود این فاصله‌ها را در ایام جنگ تحمیلی به کرات دیده و تجربه کرده‌ایم، بنابراین باید گفت؛ پشت خاکریزها، نماد و مصداقی از اخوت، برادری و همراهی رزمندگان و جان برکفان وطن بود.

قالیباف نسبت به ضرورت اعتماد مدیران و مسوولان به یکدیگر همچون زمان جنگ تحمیلی تاکید کرد و گفت: آن زمان در مخیله کسی خطور نمی‌کرد که مثلاً برادری که در جبهه صحبت می‌کرد، قصد و هدفش مسائل دیگری است اما این روزها چنین نیست.

وی با اشاره به روزهای معنوی ماه مبارک رمضان گفت:  از خدا بخواهیم این نوع باورها را در ما بپروراند و وجدان‌مان همیشه بیدار باشد، هیچ‌گاه در زندگی خود به دنبال مکر برای دیگران نباشیم، بلکه کار خود را با سیاست، دقت، ایمان، وجدان و تلاش انجام دهیم، حتی اگر طرف مقابل هرکاری را انجام دهد بدانیم که " وَاللَّهُ خَیرُ الماکِرینَ" بنابراین همه مسائل را باید به خدا سپرد، چراکه اگر رابطه خود را با خدا درست کنیم، خدا رابطه‌مان را با مردم درست خواهد کرد.

رییس قوه مقننه با بیان اینکه ایمان داشته باشیم که عزت و ذلت به دست خداست، خاطرنشان کرد: امیدوارم همه در حق هم دعا کنیم و از خداوند بخواهیم در آغاز ماه مبارک رمضان این تحول را در یکایک ما به وجود آورد و خداوند توفیق بندگی و خدمت را به همه ما در مقابل این مردم شریف بدهد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =