۲۵ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۴:۱۲
کد خبرنگار: 2243
کد خبر: 84295357
۱ نفر

برچسب‌ها

کشتی گیر نوجوان فردیسی تجلیل شد

کرج - ایرنا - شهداد خسروی کشتی گیر نوجوان فردیس که در مسابقه های انتخابی تیم ملی قهرمان شد ،روز چهارشنبه در محل فرمانداری این شهرستان مورد تجلیل قرار گرفت.

مسابقه های انتخابی تیم ملی نوجوانان کشتی آزاد به میزبانی رامسر استان مازندران برای حضور در مسابقه های  آسیایی هند و جهانی مجارستان برگزار شد که  شهداد خسروی در وزن ۵۵ کیلوگرم به نمایندگی  از استان البرز  در این رقابت ها مدال طلا گرفت.

فرماندار فردیس در آیین تجلیل  از این ورزشکار باقددردانی از مدیر اداره ورزش و جوانان فردیس گفت: با  وجود محرومیت این  شهرستان از  زیرساخت های ورزشی ، ورزشکاران فردیس از توانمندی های بالایی برخوردار هستند.

ابوالفضل اینانلو افزود: کمبود سرانه های ورزشی یکی از دغدغه های مدیر ورزش و جوانان شهرستان فردیس است و که این شهرستان وجود تراکم جمعیتی بالا  سرانه ورزشی کمی به آن تعلق گرفته است  که امیدوارم با تلاش و پیگیری ها فضای بیشتری را برای ورزشکاران آماده کنیم.

وی اظهار داشت: جوانان ورزشکار این شهرستان در تمام میادین ورزشی خوش درخشیدند  و فرمانداری به عنوان نماینده دولت در شهرستان وظیفه دارد زمینه را برای فعالیت ،رشد و بالندگی جوانان ورزشکاران فراهم کند.

فرماندار فردیس گفت: تلاش ها براین است تا جوانان  شهرستان فردیس بیش از پیش به امر ورزش جذب شوند و دراین زمینه  کوتاهی نخواهیم کرد.

اینانلو افزود: جوانان را باید به ورزش سوق داد زیرا دشمنان نظام اسلامی درصدد هستند تا  این قشر را به سمت انحراف بکشانند.

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان فردیس نیز گفت: با توجه به اینکه امکانات ورزشی شهرستان فردیس ناچیز است اما حمایت های  فرماندار این شهرستان گره گشا بوده است.

داود عزیزی افزود: امسال برای برگزاری همایش ها و جشنواره ها شهرداری و حتی دستگاه های دیگر شهرستان مکان ها را در اختیار اداره ورزش و جوانان فردیس قرار دادند.

وی ادامه داد: ۲ سال و نیم از مصوبه اعتبار شورای اسلامی شهر فردیس برای تجلیل ورزشکاران می گذرد ولی این امر هنوز محقق نشده است .

رییس اداره ورزش و جوانان فردیس گفت : با اینکه این شهرستان به لحاظ امکانات ورزشی  محروم است اما شمار مدال آوران آن با کرج برابری  می کند؛سال گذشته ورزشکاران فردیس در مسابقات استانی کشوری ، بین المللی و جهانی ۱۰۰ مدال رنگارنگ کسب کردند.

وی اظهار داشت: شهداد خسروی در مسابقه کشتی کشوری تنها مدال آور استان البرز است  که این ورزشکار نمونه مثال زدنی ده ها ورزشکار موفق در فردیس است .

شهداد خسروی کشتی گیر نوجوان فردیسی نیز  گفت: تاکنون ۲۴ مدال بدست آورده ام که از این تعداد  ۶مدال به خانواده های معظم شهدای دفاع مقدس و شهدای آتش نشان پلاسکو تقدیم کردم.

وی افزود ۲ دوره قهرمان جهانی در رده سنی نونهالان ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ به میزبانی ایران  را به دست آوردم  و پنج دوره قهرمانی و نایب قهرمانی کشور را کسب کرده ام.

این نوجوان فردیسی از باشگاه فرهنگی و ورزشی پهلوان با مربیگری محمدتقی لو تک مدال طلا را برای استان البرز به ارمغان آورد.

شهرستان فردیس ۲۳ هزار ورزشکار در رشته های مختلف ورزشی دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =