شیوه انتخاب داوطلبان جبهه جهادگران برای انتخابات شورای شهر تهران

تهران- ایرنا- دبیرکل جبهه جهادگران، مراحل گزینش داوطلبان این جبهه بر مبنای تخصص، سوابق مدیریتی و جهادی بودن را برای انتخابات ۲۸ خرداد ششمین دوره شورای شهر تهران اعلام کرد.

وهاب عزیزی روز چهارشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایرنا، شیوه انتخاب نامزدهای لیست مدیران جهادی برای شورای شهر تهران را تشریح کرد و گفت: در ستاد مرکزی جبهه جهادگران یک کمیته اجرایی ویژه انتخابات متشکل از کارشناسان ارتباطات سیاسی، خبرنگاران و اصحاب رسانه، متخصصان فضای مجازی، شبکه‌های اجتماعی و تولید محتوا تشکیل شده است که فرآیند انتخابات را مدیریت می کند.

دبیرکل جبهه جهادگران افزود: برنامه ریزی کرده ایم یک لیست تخصصی با تفکر مدیریت جهادی برای شورای شهر تهران معرفی کنیم تا با استفاده از توان و اراده کسانی که جهادی فکر می‌کنند، پایتخت کشور را در شاَن جمهوری اسلامی ایران سر وسامان دهیم.  

عزیزی افزود: داوطلبان لیست مدیران جهادی شورای شهر تهران در  سه مرحله گزینش می‌شوند. در مرحله اول پس از فراخوان عمومی، سوابق نامزدها  از طریق پیام رسان واتس آپ گرفته می‌شود که تاکنون قریب به ۴۵۰ رزومه دریافت شده و پیش بینی می‌کنیم تا هفته اول اردیبهشت این تعداد به عدد ۶۰۰ برسد. در این مرحله کمیته اجرایی پس از بررسی اولیه رزومه‌ها، از نامزدها دعوت می‌کند تا فرم مشخصات و اعلام آمادگی برای حضور در لیست جهادگران را تکمیل کنند.

وی ادامه داد: در مرحله دوم پس از بررسی اولیه فرم مشخصات و سوابق داوطلبان، افرادی که شرایط اولیه را داشته باشند انتخاب شده و در قالب یک لیست به رای عمومی گذاشته می‌شوند. در این مرحله لیست نامزدها در حساب اینستاگرامی دبیرکل جهادگران منتشر می‌شود و همچنین نسخه پی دی اف لیست داوطلبان از طریق شبکه اجتماعی نیز در دسترس عموم قرار می‌گیرد.  

عزیزی اضافه کرد: سپس طرفداران داوطلبان با مراجعه به پیج اینستاگرام دبیرکل جهادگران نسبت به ترکیب لیست و حمایت از داوطلب خود رای و نظر می‌دهند. این فرآیند دو بار تکرار می‌شود تا به لیست ۴۲ نفری برسیم.

دبیرکل جهادگران یادآور شد: در مرحله سوم با مصاحبه مجدد با این ۴۲ نفر، لیست نهایی ۲۱ نفری را برای تهران انتخاب کرده و از طریق خبرگزاری‌ها، رسانه‌های رسمی و پایگاه خبری جهادگران نیوز اعلام می‌کنیم.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha