فرماندار زابل: نخبگان نقش مهمی در انتخاب یک شورای شهر قوی دارند

زاهدان- ایرنا- معاون استاندار سیستان و بلوچستان و فرماندار شهرستان ویژه زابل گفت: معتمدان،نخبگان، فعالان رسانه‌ای و اجتماعی با روشنگری و بصیرت افزایی نقش مهمی در انتخاب یک شورای شهر قویی را دارند.

به گزارش ایرنا عباسعلی ارجمندی شامگاه سه‌شنبه در نشست با خبرنگاران اظهارداشت: مردم شهرهای زابل، زهک، هیرمند، هامون و نیمروز در تمام دوره‌های انتخابات حضوری پررنگ و پرشوری داشته‌اند که با حضور در انتخابات آینده آن را دوباره تکرار می‌کنند.

وی بیان کرد: زابل مرکز سقل سیاسی، اجتماعی و فرهنگی منطقه سیستان است به طوریکه انتخاب درست شورای شهر و شهرداری در این شهر باعث امیدواری بیشتر برای مردم منطقه می‌شود.

فرماندار زابل گفت: خیران در سیستان با ایجاد اشتغال و افزایش تولید جوانان منطقه را به کارآفرینی تشویق کنند تا مانع تنبلی در جامعه شود.

وی از افزایش کیفیت نان، مجوز نانوانی ها و کاهش صفوف نان تا ۴۵ روز آینده در زابل خبرداد و تاکید کرد: طی تصمیم گیری به مرور زمان به وضعیت نانوایی‌ها سنتی، حمایتی و نیمه حمایتی رسیدگی و مردم شاهد تغییرات جدی در کیفیت نان منطقه خواهند بود.

ارجمندی از تغییر منظر شهری زابل از سوی ادارات این شهرستان خبرداد و افزود: تغییرات فضای فیزیکی ادارات از جمله رنگ آمیزی و ایجاد فضای سبز برای تغییر سیما و منظر شهری آغاز شده و بسیاری از ادارات در این زمینه موفق عمل کرده‌اند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =