پسر سولسشر: مورینیو با حرف بی‌ربط حواس مردم را از شکست تیمش پرت کرد

تهران- ایرنا- بدنبال مشاجره لفظی «اوله گانر سولسشر» و «خوزه مورینیو»، پسر سرمربی منچستریونایتد به گفته پدرش واکنش نشان داد و مقابل آقای خاص جبهه گرفت.

به گزارش ایرنا، پس از پیروزی سه بر یک یکشنبه یونایتد برابر تاتنهام، سولسشرِ پدر بزرگ‌نمایی «سون هیونگ مین» ستاره کره‌ای تاتنهام را پس از برخورد ضربه دست بازیکن یونایتد، مورد انتقاد قرار داد.

در ادامه همان حرکت شیاطین سرخ به گل رسیدند اما داور به دلیل ضربه «اسکات مک تامینی» به صورت سون پیش از به ثمر رسیدن گل، آن را مردود اعلام کرد و سولسشر بعد از بازی به طعنه گفت که اگر پسرش که هم اکنون در تیمی در نروژ بازی می‌کند، همان کاری را که سون انجام داد، تکرار می‌کرد، هرگز به او غذا نمی‌داد.

این اظهارنظر واکنش تند مورینیو را به همراه داشت؛ کسی که در پاسخ به سولسشر گفت «خوشبختانه سون پدر بهتری نسبت به سولسشر داشته» و حالا «نوآ» پسر سولسشر در حمایت از پدرش با خنده و مزاح در گفت‌وگو با یک نشریه نروژی گفته است: من همیشه از لحاظ تغذیه تامین بودم، اطمینان داشته باشید!

وی در ادامه گفت که هم تیمی‌هایش نیز بعد از این مشاجره لفظی، در تمرین او را دست انداخته و گفته بودند که «آیا صبحانه خورده و به تمرین آمده است یا نه؟»

پسر سرمربی شیاطین سرخ افزود: من هرگز کاری که سون کرد را انجام نمی‌دهم. هدف مورینیو از این حرف احتمالا تنها این بوده تا تمرکز را از شکست تیمش منحرف کند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha