دعوت به پویش نذر افطاری با تامین بسته‌های پروتئینی برای محرومان

تهران-ایرنا- معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) از آغاز پویش "نذر افطاری" این ستاد برای تامین بسته‌های پروتئینی ویژه خانواده‌های کم برخوردار خبر داد.

به گزارش روز سه شنبه بنیاد احسان وابسته به ستاد اجرایی فرمان امام (ره) ، علی عسگری در حاشیه آیین افتتاح طرح احسان رمضان افزود: هدف از راه‌اندازی این پویش تأمین بسته‌های پروتئینی برای خانواده‌های کم‌برخوردار است و عموم مردم میتوانند دراین پویش مشارکت کنند.

وی افزود: به هر میزان که مشارکت مردمی دراین طرح صورت بگیرد، برابر همان مبلغ ستاد اجرایی فرمان امام نیز دراین پویش سهیم خواهدشد.

امروز ۵۰۰ هزار بسته معیشتی در قالب طرح احسان به همت بنیاد احسان وابسته به ستاد اجرایی فرمان امام ،جهت توزیع درماه مبارک رمضان به مناطق محروم کشور ارسال شد.

عسگری همچنین اظهار کرد: این حرکت با آغاز ماه مبارک رمضان و در ادامه پنجمین مرحله رزمایش احسان و همدلی انجام شد.

وی تصریح کرد: ستاد اجرایی فرمان امام از ابتدای شیوع ویروس کرونا تا امروز ۷ میلیون بسته معیشتی و پروتئینی در مناطق محروم توزیع کرده و این فرآیند تا پایان کنترل و پیشگیری از این ویروس ادامه خواهد داشت.

وی اضافه کرد: بخش عمده‌ای از این مرحله از رزمایش پیش از نوروز بین خانواده‌های مورد نظر توزیع شد و امروز نیز قرار است ۵۰۰ هزار بسته معیشتی بین خانواده‌ها توزیع شود.

عسگری افزود: این بسته‌ها شامل برنج، روغن، ماکارونی، حبوبات و... است که هزینه ریالی آن ۴۰۰ هزار تومان محاسبه شده و توسط گروه‌های جهادی همکار ستاد اجرایی فرمان امام  توزیع خواهد شد.
 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha