نورمحمدی: الوحده مقابل پرسپولیس روز وحشتناکی دارد

تهران- ایرنا- پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با توجه به قدرت خط حمله پرسپولیس، الوحده مقابل این تیم روز وحشتناکی دارد.

علیرضا نورمحمدی در گفت و گو با ایرنا، درباره بازی اول پرسپولیس در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا مقابل الوحده امارات و شرایط سرخپوشان قبل از این بازی عنوان کرد: با اینکه سعید آقایی و فرشاد فرجی در این دیدار حضور ندارند اما فکر نمی‌کنم مشکلی به وجود بیاید. پرسپولیس آن‌قدر بازیکن دارد که از این لحاظ مشکلی نباشد.

وی ادامه داد: مساله بعد این است که پرسپولیسی ها در این چند سال عادت کرده‌اند بدون بازیکن به زمین بروند و می‌دانند که چطور باید نبودن یک یا چند بازیکن را جبران کنند. به خاطر همین، من ناراحتی و استرسی از این نظر ندارم.

کاپیتان اسبق پرسپولیس عنوان کرد: به نظرم الوحده روز وحشتناکی را مقابل پرسپولیس خواهد داشت. کار آنها مقابل نایب قهرمان آسیا سخت است. ضمن اینکه با توجه به اتفاق هایی که در چند روز گذشته رخ داده انگیزه تیم هم بالا است.

نورمحمدی درباره مشکلات عدیده پرسپولیس در کشور هند و میزبانی پر سر و صدای هندی ها تاکید کرد: برای من جای تعجب است چرا کشوری مثل هند میزبانی گرفته است. آن‌ها کجای فوتبال آسیا هستند؟ ضمن این که شرایط آب و هوایی هم به ضرر پرسپولیس است و تا پرسپولیس بخواهد به شرایط آب و هوایی عادت بکند، یک نیمه از بازی با الوحده را هم از دست می‌دهد.

وی افزود: وقتی در این گروه کشورهایی مثل ایران، قطر و امارات هستند دادن میزبانی به هند کار عجیبی بود. آنها حتی نمی توانند جواب تست کرونای تیم را سر موقع بدهند. خدا کند که مشکلی برای کسی پیش نیاید.

کاپیتان اسبق پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا به نظرش بین خط دفاع و خط حمله پرسپولیس توازن وجود دارد یا خیر؟ گفت: به نظر من این توازن وجود دارد. هم بازیکنان خط حمله پرسپولیس فوق‌العاده هستند و هم خط دفاع امتحانش را پس داده است. فقط شاید کمی نگرانی درباره عدم جانشین در دفاع وسط باشد که آن هم کمال کامیابی‌نیا می تواند به خوبی در آن پست بازی کند.
 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =