۲۴ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۶:۰۵
کد خبرنگار: 3194
کد خبر: 84294412
۰ نفر

برچسب‌ها

معاون استاندار قم:تلاش مجریان باید برگزاری انتخاباتی باشکوه باشد

قم-ایرنا-معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قم، برگزاری انتخاباتی امن، سالم، پرشور و باشکوه را وظیفه اصلی ستاد انتخابات و مجریان دانست.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، بیژن سلیمان پور روز سه شنبه در نهمین جلسه ستاد انتخابات قم اظهار کرد: تلاش همه مجریان و دست اندرکاران انتخابات باید در راستای تحقق برگزاری انتخاباتی باشکوه و با رعایت اصل بی طرفی، امانتداری و قانون مداری باشد. 

وی ادامه داد: انتخابات ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ از جهات مختلف دارای اهمیت است و مشارکت بالای مردم بار دیگر اقتدار و عزت نظام اسلامی را به نمایش خواهد گذاشت.

سلیمان پور به تشکیل منظم و هفتگی جلسات ستاد انتخابات استان قم اشاره کرد و گفت: کمیته های ذیل ستاد انتخابات استان نیز علاوه بر پیگیری مصوبات، باید در اسرع وقت نسبت به تشکیل جلسات کاری خود اقدام و گزارش آن را به دبیرخانه منعکس نمایند.

رئیس ستاد انتخابات استان قم همچنین با اشاره به مسئولیت مستقل و مهم فرمانداری قم در امر برگزاری انتخابات، از برنامه ریزی ها و تمهیدات مطلوب این مجموعه تا این مرحله از انتخابات قدردانی کرد و گفت: خوشبختانه امور اجرایی انتخابات استان از ابتدا تا به امروز به نحو احسن و شایسته و طبق برنامه زمانبندی اعلامی وزارت کشور در حال انجام است.

در این جلسه فرماندار و رؤسای کمیته های ستاد انتخابات استان، گزارشی از فعالیت ها و روند اجرایی انتخابات ارائه دادند.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به همراه ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، میان‌دوره‌ای مجلس یازدهم شورای اسلامی و میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری، ۲۸ خردادماه امسال برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha