ابراز رضایت دبیرکل کمیته ملی از روند واکسیناسیون کاروان المپیک ایران

تهران- ایرنا- دبیرکل کمیته ملی المپیک از روند اجرای واکسیناسیون ورزشکاران و کاروان کشورمان در بازی‌های المپیک ابراز رضایت کرد.

به گزارش ایرنا، کیکاوس سعیدی با حضور در محل واکسیناسیون ورزشکاران المپیکی در مجموعه آزادی اظهار داشت: با پیگیری‌ها و تلاش ارزشمند وزیر ورزش و جوانان  و رئیس کمیته ملی المپیک و همکاری شایسته فدراسیون پزشکی و ورزشی، امروز نخستین مرحله واکسیناسیون کاروان ورزشی ایران در المپیک ۲۰۲۱ توکیو انجام خواهد گرفت که خوشبختانه عملکرد همکاران در فدراسیون پزشکی در اجرای این روند رضایت‌بخش بوده است. 

دبیرکل کمیته ملی المپیک با اشاره به تاکیدات کمیته بین المللی المپیک در اجرای پروتکل‌های بهداشتی در راستای حفظ سلامت ورزشکاران برای حضور در بازی‌های المپیک اظهار داشت: IOC بر واکسینه بودن کلیه ورزشکاران، کادرفنی و کادر سرپرستی کاروان در هنگام ورورد به بازی‌های المپیک تاکید دارد و در همین راستا ما وظیفه داریم که این پروتکل‌ها را رعایت کنیم. 

سعیدی در ادامه با تشکر از تدابیر شایسته سرپرست کاروان در حضور هر چه بهتر کاروان ایران در بازی‌های المپیک افزود: همه کاروان ورزشی ایران به غیر از ورزشکارن و کادر فنی که در حال حاضر در رویدادهای کسب سهمیه حضور دارند امروز انجام می‌شود و مرحله دوم واکسیناسیون امروز نیز سه هفته بعد اجرایی خواهد شد. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha