۲۴ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۸:۴۷
کد خبرنگار: 2198
کد خبر: 84294107
۰ نفر

برچسب‌ها

جدال کشتی‌گیران زنجان در مسابقات انتخابی تیم ملی تماشایی بود

زنجان - ایرنا - رییس هیات کشتی استان زنجان گفت: رویارویی و جدال کشتی گیران نوجوان و جوان اعزامی این استان به مسابقات انتخابی تیم ملی، بسیار تماشایی بود.

عباس محمدی، روز سه‌ شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: زنجان با ۲۰ کشتی‌گیر در مسابقات انتخابی تیم ملی که در ۲ بخش آزاد و فرنگی برگزار شد شرکت داشت اما حضور استان‌های قوی و صاحب نام و پرتعداد بودن نفرات ملی پوش آنها در هر یک از اوزان، عرصه را برای موفقیت کشتی گیران زنجان سخت و نفس گیر کرد اما در مجموع راضی کننده بود.

وی اظهار داشت: کشتی گیران زنجان به رغم شیوع کرونا و بسته شدن درب سالن های کشتی و نبود تمرینات آماده سازی، در این رقابت ها فوق العاده ظاهر شدند که این جای تقدیر دارد و این نوید از آینده روشن برای کشتی این استان است.  

محمدی افزود: در کشتی آزاد رده سنی جوانان، "امیرحسین کثیرلو" از شهرستان خدابنده در وزن ۷۰ کیلوگرم و "علیرضا پیری" از شهرستان ابهر در وزن ۹۷ کیلوگرم هرچند در جایگاه پنجم قرار گرفتند اما کشتی های خوبی گرفتند که این درخور تحسین است.  

رییس هیات کشتی استان زنجان گفت: ۱۵ فروردین ماه مسابقات فرنگی نوجوانان در سنندج، ۱۸ فروردین آزاد نوجوانان در رامسر، ۱۹ فروردین فرنگی جوانان در سنندج و ۲۱ فروردین آزاد جوانان در تهران برگزار خواهد شد.

محمدی اظهار داشت: زنجان در هر رده سنی با پنج کشتی گیر، یک مربی و یک سرپرست، راهی این مسابقات شد که در رشته آزاد امید به کسب برتری بود اما همانطور که قبلا هم گفته شده بود در رشته فرنگی به دلیل تعطیلی و نبود تمرین کافی، امید چندانی به کسب موفقیت نبود.

بگفته وی،  ترکیب تیم کشتی این استان در این دوره از رقابت های انتخابی تیم ملی به شرح زیر  بود: 

رشته آزاد نوجوانان: وزن ۵۵ کیلوگرم مهدی قاسمی، وزن ۶۰ کیلوگرم سینا سلیمی و هادی طاهری و ۸۱ کیلوگرم حمیدرضا حیدری و حسین محمودی،

رشته آزاد جوانان: وزن ۷۰ کیلوگرم مسعود حسینی و امیر حسین کثیرلو، ۸۴ کیلوگرم محمد خسروی، ۸۹ کیلوگرم محمدامین حسنی و ۹۷ کیلوگرم علیرضا پیری،

رشته فرنگی نوجوانان: وزن ۶۰ کیلوگرم محمدامین قنبری، ۶۵ کیلوگرم حسین قره خانی، ۸۰ کیلوگرم مرتضی رزاقی، ۹۲ کیلوگرم مهدی غریبلو و ۱۱۰ کیلوگرم عرفان کوششی 

رشته فرنگی جوانان: وزن ۵۵ کیلوگرم مهدی خسروی، ۶۳ کیلوگرم مهدی شمس و سالار قاسمی، ۶۷ کیلوگرم امیرمحمد محمدی و امیرسینا نجفی     

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =