۵۹۳ میلیارد ریال تسهیلات روستایی در خواف پرداخت شد

گناباد- ایرنا- فرماندار خواف گفت: پست بانک در مناطق روستایی این شهرستان ۵۹۳ میلیارد و ۶۸۰ میلیون ریال تسهیلات جعاله (بازسازی و تعمیر مسکن)، مشارکت مدنی و مرابحه طی یک سال گذشته در قالب هزار و ۸۶۵ فقره پرونده به متقاضیان پرداخت کرد.

حسین سنجرانی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: پست بانک پارسال ۲۸۳ میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج در قالب ۵۷ فقره وام به متقاضیان در مناطق روستایی شهرستان خواف پرداخت کرد.

وی حمایت از اشتغال در مناطق روستایی و جهش تولید و حمایت از کارآفرینی را رویکرد مهم دولت تدبیر و امید در خواف ذکر کرد و ادامه داد: در این راستا ۳۱ فقره تسهیلات اشتغالزایی به مبلغ ۱۴ میلیارد ریال به متقاضیان اعطا شد.

فرماندار خواف با اشاره به کسب رتبه برتر اداره امور مالیاتی این شهرستان در وصولی مالیاتی طی سال ۱۳۹۹ در سطح استان خراسان رضوی گفت: این اداره با وصول ۴۵۰ میلیارد ریال عوارض موضوع ماده ۳۸ قانون مالیات ارزش بر افزوده توانسته است سهمیه وصولی مالیات شهرستان را به خوبی محقق کند.
سنجرانی افزود: تحقق شعار امسال با عنوان "تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها" یک ضرورت حمایت از بخش تولید و رونق اقتصادی است و با تعامل بین بخشی و استفاده از ظرفیتهای مسوولان بخشهای دولتی و خصوصی تلاش می شود با رفع موانع و بوروکراسی اداری از سرمایه گذاران و تولید کنندگان و مقوله اشتغال و کارآفرینی در شهرستان حمایت شود.

شهرستان ۱۵۰ هزار نفری خواف با چهار بخش مرکزی، سنگان، جلگه زوزن و سلامی و ۱۲۳ کیلومتر مرز مشترک با کشور افغانستان در ۲۶۷ کیلومتری جنوب شرقی مشهد قرار دارد.

  

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha