اجرای طرح‌های توزیع برق سمنان سال گذشته ۶۶ درصد افزایش یافت

سمنان- ایرنا- معاون برنامه ریزی و مهندسی شرکت توزیع برق استان سمنان گفت: پنج هزار و ۴۷۴ فقره طرح عمرانی برق‌رسانی سال ۹۹ تهیه و اجرا شد که نسبت به سال قبل از آن افزایش ۶۶ درصدی  داشت.

به گزارش ایرنا، رضا علی اصغری روز سه شنبه به رسانه ها اظهار داشت: تهیه این تعداد طرح برای احداث ۱۳۲ کیلومتر خط ۲۰ کیلوولت هوایی و زمینی، برقراری ۱۵۲ هزار و ۵۳۸ متر شبکه فشار ضعیف هوایی و زمینی، نصب و بهره برداری از ۵۹۹ ایستگاه هوایی و زمینی توزیع برق و موارد مرتبط با شبکه روشنایی معابر بود که از سوی واحدهای مهندسی و کنترل پروژه این شرکت آماده و توسط مدیریت های توزیع برق در شهرستان های استان به اجرا درآمد.

وی بیان کرد: عملیات کنترل و نظارت بر پنج هزار و ۴۷۴ فقره ردیف کنترل پروژه با مبلغ ۱۲۵ میلیارد و ۳۷۱ میلیون تومان، از جمله اقدامات صورت گرفته به شمار می رود.

وی با اشاره به این که اطلاعات مکانی و توصیفی تمامی پست های هوایی و زمینی، خطوط فشارمتوسط و مشترکان زیر پستی کل استان در نرم افزار سیستم اطلاعات جغرافیایی ( GIS ) کنترل و اصلاح شد یادآور شد: برداشت و ورود اطلاعات شبکه فشارضعیف بخشی از استان، راه اندازی و استقرار کامل میز خدمت الکترونیکی و انجام مطالعه طرح جامع شهرستان های سمنان، سرخه، مهدیشهر، آرادان و گرمسار با اعتبار ۴۰۰ میلیون تومان با پیشرفت ۱۰۰ درصدی و همچنین جذب مبلغ ۷ میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان از پروژه های توسعه و اصلاح و بهینه سازی شبکه روستایی براساس ماده شش قانون برنامه ششم توسعه، اجرایی شد.

۷۶.۵ درصد مشترکان شرکت توزیع برق استان سمنان مربوط به بخش خانگی، ۵.۹ درصد عمومی، ۱.۷ درصد کشاورزی ، ۱.۳ درصد صنعتی ، ۱۴ درصد تجاری و بقیه هم مربوط به بخش روشنایی معابر است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha