بیش از یک میلیون بسته معیشتی در ماه رمضان توزیع می‌شود

تهران- ایرنا- رییس سازمان بسیج مستضعفین از برنامه ریزی برای تهیه و توزیع بیش از یک میلیون بسته معیشتی برای استان‌ها در ماه مبارک رمضان خبر داد.

به گزارش روز سه‌شنبه ایرنا از خبرگزاری بسیج، سردار غلامرضا سلیمانی در حاشیه مرحله چهارم نهضت کمک مومنانه که در سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد، با تبریک ماه مبارک رمضان اظهار کرد: نهضت کمک‌های مومنانه در سال گذشته خاطره خوشی از خود به جای گذاشت.

رییس سازمان بسیج مستضعفین افزود: با توجه به اینکه مساوات یک فرهنگ اسلامی محسوب می‌شود چهارمین مرحله از این نهضت امروز آغاز می‌شود. بسته‌های امروز از محل واریزی مردم به حساب سازمان بسیج تهیه شده است. این بسته‌ها کاملا با اقلام ایرانی تهیه شده است.

سردار سلیمانی گفت: خیرین در این میان نقش برجسته‌ای دارند و امسال هم انشاءالله ادامه پیدا خواهد کرد.

وی ادامه داد: در ماه مبارک رمضان بیش از یک میلیون بسته را برنامه‌ریزی کردیم که در استان‌ها تهیه و توزیع خواهد شد. چون مردم کمک می‌کنند پیش‌بینی می‌کنیم نزدیک به یک و نیم میلیون بسته با محتوای کالای ایرانی در بین نیازمندان توزیع خواهد شد.

رییس سازمان بسیج مستضعفین درباره کمک به آسیب دیدگان کرونا افزود: کمک به آسیب دادن کرونا و کسانی که قرنطینه می‌شوند در قالب همین بسته‌ها پیش‌بینی شده است و در قالب طرح شهید سلیمانی نیز وضعیت آنها پیگیری خواهد شد.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =