۲۴ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۲:۰۷
کد خبرنگار: 962
کد خبر: 84293953
۱ نفر

برچسب‌ها

پنج انبار احتکار کالا و لوازم خودرو در کرمان کشف شد

کرمان - ایرنا - سخنگوی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان گفت: بازرسان این سازمان، تعداد پنج انبار کالا و لوازم یدکی خودرو را به ارزش هفت میلیارد تومان در شهر کرمان کشف کردند.

به گزارش ایرنا، علیرضا ابولحسنی روز سه شنبه در جمع رسانه ها افزود: بازرسان معاونت بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان در راستای رسیدگی به گزارشات واصله به ستاد خبری این سازمان، مبنی بر احتکار در پنج انبار کالا و لوازم یدکی خودرو شهر کرمان، به آدرس‌های گزارش شده مراجعه کردند.

وی اظهار داشت: بازرسان هر پنج انبار را مورد بازرسی قرار دادند در این بازدید مشخص شد که این انبارها به دلیل ثبت نشدن کالای موجود در سامانه جامع انبارها و به قصد گرانفروشی اجناس خود، مرتکب تخلف احتکار شدند.

سخنگوی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان با بیان اینکه چهار انبار متعلق به یک فرد بود گفت: یک انبار شامل لوازم یدکی خودرو متعلق به شخص دیگری است که در این انبار بیش از ۷۰۰ قلم انواع لوازم خرازی، خانگی و لوازم یدکی خودرو کشف و پرونده هر پنج انبار تحت عنوان تخلف به احتکار تنظیم شد.

ابولحسنی با اشاره به برخورد قاطع با احتکارگران و متخلفان اقتصادی تاکید کرد: ارزش ریالی پنج انبار بیش از هفت میلیارد تومان ارزیابی شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha