میزان مطالبات معوق تامین اجتماعی ابرکوه ۱۳۴ میلیارد ریال است

یزد - ایرنا - رییس شعبه تامین اجتماعی ابرکوه با بیان اینکه کارکنان هزار و ۱۵۳ کارگاه‌های تولیدی، فنی و صنعتی شهرستان زیرپوشش این بیمه هستند، گفت: میزان مطالبات معوق بیمه از کارگاه‌های تولیدی شهرستان ۱۳۴ میلیارد ریال است.

به گزارش ایرنا ، عباس حمیدی زاده روز سه شنبه در دیدار با امام جمعه ابرکوه با ارائه گزارشی یادآور شد: هم اکنون ۳۶ هزار و ۲۵۰ نفر  بیمه شده اصلی و تبعی در این شهرستان زیرپوشش تامین اجتماعی هستند.

وی افزود: با توجه به سیاست‌ دولت مبنی بر ارایه خدمات غیرحضوری و الکترونیکی برای رفاه حال افراد زیرپوشش تامین اجتماعی، ۹۲ درصد مراجعه بیمه شدگان و مسوولان کارگاه‌های ابرکوه به این شعبه کاهش یافته است.

حمیدی زاده افزود: درسال ۱۳۹۹ بیش از ۷۲۳ میلیارد و ۵۹۴ میلیون ریال بابت تعهد کوتاه مدت به دو هزار و ۱۴۸ نفر از بازنشستگان ، از کار افتادگان و بازماندگان افراد زیر پوشش پرداخت شد.

امام جمعه ابرکوه نیز با تبیین خدمات تامین اجتماعی به افراد زیرپوشش و بیمه شدگان این سازمان گفت:  سازمان تامین اجتماعی به لحاظ ماهیت کاری و خدماتی ، مجموعه ای مردمی است ودر راستای راهبردهای کلان دولت ، باید محوریت برنامه های خود را بر گسترش خدمات غیرحضوری متمرکز سازد.

حجت‌الاسلام سید ابراهیم حسینی تصریح کرد: خدمات مطلوب بخش های مختلف به شهروندان، زمینه اعتماد مردم و دلگرمی آنها را نسبت به نظام افزایش می دهد و این سازمان بهترین فرصت را برای دلگرمی مردم به زندگی می تواند فراهم کند.

وی خاطرنشان کرد: خدمت به جامعه زحمتکش بویژه قشر کارگر نوعی عبادت است که تامین اجتماعی تلاش مضاعفی در این زمینه دارد.

مرکز شهرستان ۵۵ هزار نفری ابرکوه در ۱۴۰ کیلو متری جنوب غربی شهر یزد قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =