عابدینی: به دنبال کسب خوشرنگ‌ترین مدال المپیک هستیم

تهران- ایرنا- کاپیتان تیم ملی شمشیربازی ایران گفت: با تمرینات و برنامه‌های مدون به دنبال کسب خوشرنگ‌ترین مدال المپیک برای ایران هستیم.

به گزارش ایرنا،  فرایند واکسیناسیون ورزشکاران المپیکی با تدابیر بهداشتی و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و در حضور «مهدی علی‌نژاد»  معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان و «غلامرضا نوروزی»  رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی امروز (سه‌شنبه) آغاز شد. «مجتبی عابدینی» ستاره المپیکی شمشیربازی نخستین ورزشکاری بود که واکسن کرونا را دریافت کرد.

عابدینی پس از تزریق واکسن در جمع خبرنگاران اظهار داشت: کرونا به یکی از مشکلات اساسی جهان در حوزه‌های مختلف تبدیل شده است.  از امروز روند واکسیناسیون ورزشکاران المپیکی به صورت رسمی آغاز شد و امیدوارم به زودی شاهد واکسینه شدن تمام مردم ایران در برابر کرونا باشیم.  

کاپیتان تیم ملی شمشیربازی ایران با اشاره به کسب سهمیه تیمی اسلحه سابر المپیک عنوان کرد: با تلاش کادر فنی و فدراسیون تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر ایران اسفند ۹۸ سهمیه را کسب کرد و اکنون نیز در حال آماده سازی هستیم. اگر به توکیو اعزام شویم بدون شک تمام تلاش را خواهیم کرد تا بهترین نتیجه ممکن و خوشرنگ‌ترین مدال را برای ایران عزیز به ارمغان بیاوریم.  

مجتبی‌ عابدینی، محمد رهبری، محمد فتوحی و علی پاکدامن نفرات تیم ملی اسلحه سابر هستند که سال ۹۸ با کسب عنوان برترین تیم آسیا جواز حضور در المپیک توکیو را کسب کردند. هدایت این تیم بر عهده پیمان فخری است.  

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha