طرح قرآنی "حکمت صالحین" در بوشهر آغاز شد

بوشهر-ایرنا- طرح آموزش مجازی قرآنی کریم با عنوان "حکمت صالحین" در آستانه ماه مبارک رمضان با حضور ویدئوکنفرانسی آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان بوشهر آغاز شد.

به گزارش ایرنا، روابط عمومی بسیج سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر به نقل از مدیر دارالقرآن این نهاد اعلام کرد: طرح قرآنی حکمت صالحین در نخستین دوره مجازی آفلاین آموزش روخوانی و روانخوانی قرآن کریم است که در سامانه "نسرا" بارگذاری شده‌است و علاقه‌مندان در سراسر کشور می‌توانند از ۲۸ فروردین تا پنج اردیبهشت برای شرکت در این دوره ثبت‌نام کنند.

سید حبیب الله حسینی افزود: علاقه‌مندان بعد از ثبت نام، وارد صفحه شخصی خود شده و درس‌های این دوره که در قالب ۱۵ کلیپ گنجانده شده‌است را مشاهده می‌کنند و از ۲۱ تا ۲۵ اردیبهشت در آزمون پایانی این دوره که به صورت برخط برگزار می‌شود، شرکت خواهند کرد.

وی اضافه کرد: این طرحبرای ترویج فرهنگ قرآنی برگزار می‌شود و به افراد شرکت‌کننده که حد نصاب قبولی را کسب کنند، از سوی دارالقرآن بسیج، اداره کل تبلیغات اسلامی و مرکز آموزش و پژوهش استانداری بوشهر گواهی رسمی پایان دوره اعطا می‌شود که مورد تایید نظام استخدامی کشور است.

مدیر دارالقرآن بسیج سپاه امام صادق(ع) بوشهر اعلام کرد: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته این طرح در ادامه برای رشته‌های تجوید و تربیت مربی قرآن کریم نیز اجرا می‌شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha