۲۴ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱:۲۳
کد خبرنگار: 3184
کد خبر: 84293757
منبع: با مشارکت بانک توسعه تعاون source
۰ نفر

برچسب‌ها

سقف وام ازدواج در بانک توسعه تعاون افزایش یافت

روابط عمومی بانک توسعه تعاون اعلام کرد: مبلغ تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج بانک توسعه تعاون در سال ۱۴۰۰, تا سقف یک میلیارد ریال برای هر زوج جوان با احتساب دوره بازپرداخت ۱۰ ساله افزایش یافت.

به گزارش روابط عمومی بانک توسعه تعاون، این بانک مبلغ و شرایط پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج در سال ۱۴۰۰ را تشریح کرد.

بر اساس تمهیدات اندیشیده شده از سوی بانک مرکزی ج. ا. ا و همگام با شبکه بانکی کشور، بانک توسعه تعاون مبلغ تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج در سال ۱۴۰۰ را برای هر یک از زوج‌ها به مبلغ ۷۰۰ میلیون ریال، با دوره بازپرداخت ۱۰ ساله افزایش داد.

همچنین به‌منظور کاهش سن ازدواج، مبلغ تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج برای زوج‌های زیر ۲۵ سال و زوج‌های زیر بیست‌ و سه سال واجد شرایط دریافت وام، تا سقف یک میلیارد ریال افزایش خواهد داشت.

در خصوص تضامین مورد نیاز نیز، یکی از سه مورد اعتبارسنجی یا یک ضامن و سفته و یا سهم فرد از حساب یارانه هدفمندی به‌منزله ضمانت پذیرفته خواهد شد.

گفتنی است کلیه زوج‌هایی که تاریخ عقد ازدواج آن‌ها از ۹۷/۱/۱ به بعد بوده و تاکنون تسهیلات ازدواج دریافت نکرده‌اند در اولویت پرداخت خواهند بود. متقاضیان واجد شرایط می‌توانند با مراجعه به شعب بانک توسعه تعاون و تکمیل پرونده، نسبت به دریافت تسهیلات مزبور اقدام نمایند.

https://ttbank.ir/s/mfabPbP

 م. خ 

منبع: با مشارکت بانک توسعه تعاون source

برچسب‌ها

سرخط اخبار اقتصاد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha