وزیر راه و شهرسازی: عرضه مسکن برای جامعه هدف با جدیت دنبال می‌شود

تهران- ایرنا - وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: دولت تولید و عرضه مسکن را برای جامعه هدف با جدیت دنبال می‌کند تا امید به خانه‌دار شدن مردم حفظ شود.

به گزارش ایرنا، «محمد اسلامی» امروز /سه شنبه/ در آیین عملیات احداث یک‌هزار و ۸۰۰ واحد مسکونی در اسلامشهر، به جریان پایدار تولید مسکن و ظرفیت ساخت در کشور تاکید کرد و افزود: از تمام ظرفیت سازندگان مسکن باید استفاده کرد و وزارت مسکن در این راه موانع را با اصلاح رویکرد و سیاست ها رفع خواهد کرد.

وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: فرآیند سریع اخذ مجوز ساخت مسکن نشان از رفع موانع و پشتبانی ها است.

اسلامی با بیان اینکه حوزه مسکن باید آرام باشد و نباید این بازار لجام گسیخته بماند، به ساخت این پروژه در کمتر از ۲ سال در اسلامشهر تاکید و خاطرنشان کرد: پشتبانی مالی در این حوزه انجام می شود تا این پروژه در کوتاه ترین زمان به پایان برسد.

نهضت اقدام ملی طرح مسکن به سرعت در تهران پیش می‌رود

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران نیز در حاشیه این آیین به خبرنگار ایرنا گفت: از مجموع یک هزار و ۸۰۰ واحد مسکونی عملیات اجرایی هزار واحد آن باید توسط بنیاد مسکن انجام شود.

«خلیل محبت خواه» افزود: پروژه دوم نیز که امروز توسط وزیر راه و شهرسازی در واوان اسلامشهر کلنگ زنی شد مربوط به احداث ۸۰۰ واحد طرح اقدام مسکن ملی بوده که عملیات اجرایی آن بر عهده راه و شهرسازی استان تهران است.

وی ادامه داد: این اداره کل، طبق تفاهم نامه با انبوه سازان در ۱۰ شهرستان تهران (شهرهای بالای ۱۰۰ هزار نفر جمعیت و زیر ۱۰۰ هزار نفر جمعیت) ۱۴ انبوه ساز به کار گرفته است و آنها را با تجهیز کارگاه ها عملیات اجرای طرح ها را آغاز کرده‌اند.

محبت خواه اضافه کرد: نهضت اقدام ملی طرح مسکن به سرعت در تهران پیش می‌رود و در تهرانسر نیز چهار انبوه ساز به صورت سه شیفت مشغول کار هستند و همه اینها در کنار همراهی مردم در افتتاح و تکمیل حساب‌ها می‌تواند آینده‌ای روشن برای این اقدام ملی رقم بزند.

به گزارش ایرنا، شهریور سال ٩٨ طرح اقدام ملی مسکن با حضور رییس جمهوری کلنگ زنی شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha