نبود تمرینات مستمر موجب افت میزان آمادگی کشتی‌گیران شده است

زنجان - ایرنا - سرمربی تیم ملی کشتی ساحلی ایران، گفت: نبود تمرینات آماده سازی مستمر موجب افت سطح آمادگی کشتی گیران شده است درحالیکه مسابقات جهانی و گزینشی المپیک در راه است و نباید از تمرین، برگزاری مسابقات و اردوهای تیم ملی فاصله گرفت.

محمد نادری روز جمعه در گفت‌ و گو با خبرنگار ایرنا افزود: شیوع ویروس کرونا از پارسال، این بخش از ورزش کشتی را نیز تحت الشعاع قرار داده است که با فروکش کردن این بیماری منحوس و مهلک، تمرینات ورزشکاران و برگزاری مسابقات، شروع خواهد شد.

وی تاکید کرد: برای حضور در رقابتهای جهانی و گزینشی المپیک کشتی ساحلی نیاز به برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی و اردوهای آمادگی است.

سرمربی تیم ملی کشتی ساحلی، گفت: تیم های کشتی ساحلی اغلب کشورها خود را برای حضور توانمندتر در رقابت های برون مرزی آماده می کنند و ایران نیز نباید از این غافله عقب بماند چراکه در مسابقات آسیایی چین، جهانی و گزینشی المپیک، رقبای سختی را در پیش روی خود خواهیم داشت.

نادری، تصریح کرد: تمرینات کشتی ساحلی بطور معمول در فضای روباز انجام می گیرد که در صورت عبور از وضعیت قرمز کرونایی می توان با رعایت کامل و دقیق پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی، نسبت به برگزاری مسابقات قهرمانی کشور به میزبانی زنجان و همچنین برپایی اردوهای آماده سازی اقدام کرد.   

وی یادآور شد: شیوع ویروس کرونا و سرعت سرایت این بیماری منحوس باعث شد تا بازی های آسیایی نیز که قرار بود ۱۳ فروردین ماه جاری در چین برگزار شود، لغو و به زمان دیگری موکول شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =