۲۳ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۲۳:۰۰
کد خبرنگار: 1452
کد خبر: 84293444
۳ نفر

برچسب‌ها

استاندار همدان به کرونا مبتلا شد

همدان _ایرنا_ مدیرکل روابط عمومی استانداری همدان گفت: "سیدسعید شاهرخی" استاندار همدان به کرونا مبتلا شده و در قرنطینه خانگی بسر می برد.

"اسدالله ربانی مهر" دوشنبه شب در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: استاندار همدان به دلیل ابتلا به ویروس کرونا در منزل قرنطینه شده و تمامی فعالیت‌ها و کارهای مدیریتی استان را در قرنطینه خانگی انجام و اقدامات اجرایی را نیز پیگیری می کند.
وی اظهار داشت: استاندار همدان بعد از انجام آزمایش و مثبت شدن تست کرونا، هم اکنون در قرنطینه خانگی هستند و تمامی امور مدیریتی و اجرایی استان با هدایت و پیگیری وی از طریق معاونین استانداری و مدیران ستادی انجام می شود.

به  گفته ربانی مهر، درحال حاضر وضعیت جسمی و حال عمومی استاندار همدان خوب است. 

به گزارش ایرنا، در حال حاضر ۹ شهرستان استان همدان در وضعیت قرمز و شهرستان اسدآباد نیز در وضعیت نارنجی کرونایی قرار دارد که با توجه به روند افزایش شمار بیماران در روزهای آتی وضعیت اسدآباد نیز قرمز می شود.

با توجه به قرار گرفتن استان همدان در شرایط قرمز کرونایی، محدودیت های جدید پیش بینی شده در طرح جامع هوشمند برای رنگ بندی قرمز در این استان اعمال و اجرایی شده است.

به گفته سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان، در ۲۴ ساعت گذشته ۸۷۵ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در استان شناسایی شدند که برهمین اساس مجموع موارد مثبت بستری و سرپایی از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون در این استان به ۴۰ هزار و ۶۴۴ نفر رسیده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha