سرمربی سپاهان: ۲ امتیاز مهم را مقابل نفت مسجد سلیمان از دست دادیم

اصفهان-ایرنا-سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان با بیان اینکه باید از فرصت های خود در زمین بخوبی بهره ببریم، گفت: در مقابل تیم نفت مسجد سلیمان ۲ امتیاز مهم را از دست دادیم.

به گزارش ایرنا، محرم نویدکیا شامگاه دوشنبه بعد از تساوی تیمش مقابل نفت مسجدسلیمان در هفته بیستم لیگ برتر فوتبال افزود: نمی توانم به نوع بازی نفت مسجد سلیمان که دفاعی کار کرد ایرادی بگیرم بخصوص اینکه خوب دفاع کردن در فوتبال هنر است و تیم ما امروز بازی یکطرفه‌ای را ارائه داد.

وی با تبریک به بازیکنان و کادر فنی تیم نفت مسجد سلیمان بدلیل بازی خوب آنها مقابل سپاهان اضافه کرد: از بازی تیم خودم هم راضی هستم ، البته درست است که از موقعیت های خود نتوانستیم استفاده کنیم ولی تیم نفت مسجد سلیمان نیز فوق العاده خوب دفاع کرد.

نویدکیا با اشاره به اینکه در نیمه نخست سرحال نبودیم، تصریح کرد: در این دیدار تیم سپاهان ۲ امتیاز مهم را از دست داد و تیم حریف نیز امتیاز مهم را کسب کرد زیرا بازی دفاعی خوبی کردند.

وی گفت: امیدوارم در آینده حسرت از دست دادن چنین امتیازی را نخوریم با این حال  از روند تیمم و نوع بازی بازیکنانم راضی هستم و باید بیشتر در زمین تلاش کنیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان خاطرنشان کرد: طبیعی است که هرچه رو به پایان فصل می رویم امتیاز گرفتن نیز سخت تر می شود.

وی افزود: ما باید در استفاده و ایجاد موقعیت روی دروازه حریف و دقت در زدن ضربات آخر بیشتر کار کنیم تا به هدف خود برسیم.

وی با بیان اینکه خوب بازی کردن به تنهایی کافی نیست، گفت: انتظاراتم از تیم بیشتر شده و بازیکنانم به این موضوع واقف هستند و باید تلاش بیشتری کرد تا در ادامه راه موفق باشیم.

به گزارش ایرنا، دیدار تیم های سپاهان و نفت مسجد سلیمان، عصر امروز در ورزشگاه نقش جهان اصفهان برگزار شد و هر ۲ تیم به تساوی بدون گل رضایت دادند و امتیازها را تقسیم کردند.

هم اکنون تیم سپاهان اصفهان با ۴۱ امتیاز و تفاضل گل کمتر نسبت به پرسپولیس در رده دوم و نفت مسجدسلیمان با ۲۱ امتیاز در جایگاه دوازدهم لیگ برتر فوتسال کشور قرار دارند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha