سرمربی نفت مسجد سلیمان: فرصت گلزنی به سپاهان ندادیم

اصفهان-ایرنا- سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان گفت: بازیکنانم در دیدار با سپاهان بخوبی فضاهای گلزنی را از این تیم گرفتند و فرصتی به حریف ندادند.

به گزارش ایرنا، محمود فکری عصر دوشنبه بعد از تساوی تیمش مقابل سپاهان در ورزشگاه نقش جهان اصفهان افزود: دیدار سخت و سنگینی را با توجه به شرایط تیم خود پشت سر گذاشتیم و یک امتیاز خوب از این دیدار کسب کردیم.

وی اظهار داشت: می دانستیم که بازی سختی را مقابل تیم خوب سپاهان در پیش داریم و در این راستا با برنامه ریزی کوشیدیم فضاها را بر روی این تیم ببندیم و فرصتی به حریف ندهیم.

فکری گفت: با بستن فضاها بر روی حریف، منتظر اشتباه تیم مقابل بودیم که از ضدحملات یا ضربات ایستگاهی خود به گل برسیم که این اتفاق نیفتاد.

وی افزود: در این دیدار در مجموع به هدف نخست خود که ندادن فرصت به تیم سپاهان بود رسیدم و با توجه به این که بتازگی هدایت این تیم را برعهده گرفته ام  کسب امتیاز برایم اهمیت بالایی داشت.

سرمربی نفت مسجدسلیمان گفت: از طرف دیگر برای شخصیت تیمی ما ضروری بود که بازنده این دیدار نباشد که به این هدف خود رسیدیم.

به گزارش ایرنا، دیدار تیم های سپاهان و نفت مسجد سلیمان، عصر امروز در ورزشگاه نقش جهان برگزار شد و هر ۲ تیم به تساوی بدون گل رضایت دادند و امتیازها را تقسیم کردند.

هم اکنون تیم سپاهان اصفهان با ۴۱ امتیاز و تفاضل گل کمتر نسبت به پرسپولیس در رده دوم و نفت  مسجد سلیمان با ۲۱ امتیاز در جایگاه دوازدهم لیگ برتر فوتسال کشور قرار دارند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha