مربیان رزمی گواهینامه مهارت تربیت بدنی دریافت می کنند

تهران- ایرنا- مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران، امروز/دوشنبه/ با هدف استانداردسازی مهارت مربیان رزمی، با رئیس فدراسیون انجمن‌های ورزش رزمی تفاهم‌نامه همکاری امضا کرد.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران، این تفاهم نامه میان پوراندخت نیرومند مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران و یوسف بهتری رئیس فدراسیون ورزش‌های رزمی به امضا رسید.

براساس این تفاهم نامه، مقرر شد که مربیگری رزمی به صورت شغل درآید به همین منظور یک کارگروه مشترک از اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران و فدراسیون و به منظور استانداردسازی دروس تشکیل خواهد شود تا به موجب آن برای مربیان رزمی، گواهینامه مهارت فنی و حرفه ای صادر شود.  

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران در این جلسه اظهار امیدواری کرد با امضاء این تفاهم نامه و هدایت ورزشکاران به سمت آموزش های فنی و حرفه ای و استاندارد سازی، این رشته بتواند درجامعه جایگاه خود را یافته و بعنوان یک شغل شناخته شود.  

بهتری، رئیس فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی در خصوص امضای این تفاهم نامه گفت: امضای این تفاهم نامه آرزوی دیرینه ما بود، انجمن های ورزش های رزمی در مسیر حرفه ای شدن گام برمی دارد و مربیگری به عنوان شغل شناخته خواهد شد.

همچنین همایون خرم، نایب رئیس فدراسیون بر سرعت اجرایی شدن مفاد این تفاهم نامه تاکید کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =