۲۳ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۶:۲۰
کد خبرنگار: 762
کد خبر: 84293069
۰ نفر

برچسب‌ها

بازتاب فعالیت‌های گسترده بنیاد شهید و امور ایثارگران در رسانه ملی

تهران - ایرنا- معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه شهدا عزیزترین میهمان‌ها در نزد خداوند هستند، گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران در اسفندماه گذشته پس از نهاد ریاست جمهوری بیشترین میزان تولید خبر را در رسانه ملی داشته است.

به گزارش ایرنا از «ایثار»، سعید اوحدی روز دوشنبه در دومین جلسه شورای معاونین بنیاد شهید و امور ایثارگران در سال ۱۴۰۰ با بیان اینکه ماه مبارک رمضان ماه مهمانی خداوند است گفت: وقتی میزبان بخواهد از میهمان خود به بهترین شکل پذیرایی کند تمام امکانات را برای او فراهم می‌کند و خداوند نیز در این ماه برای بندگان خود چنین کاری را انجام می‌دهد.

وی افزود: نزول قرآن در ماه رمضان انجام شده و شب‌های پر خیر و برکت قدر نیز در این ماه قرار دارند و اینها بهترین و بزرگترین لطفی است که خداوند در حق بندگان خود انجام داده است و امیدواریم به برکت این ماه جزو بندگان خداوند قرار گیریم.

معاون رییس جمهوری با بیان اینکه شهدا عزیزترین میهمان‌ها در نزد خداوند هستند، گفت: این سعادت نصیب ما شده است که در نهادی مشغول خدمت باشیم که در جوار این عزیزترین میهمان‌های خدا و خانواده‌های معظم آنان قرار گیریم و ان‌شاءالله از فرصت خدمتگزاری به عزیزترین میهمان‌های خداوند به خوبی استفاده کنیم و جزو بندگان خوب خداوند قرار گیریم.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به فعالیت‌های صورت گرفته توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران در سال گذشته گفت: طبق گزارش ارایه شده توسط سازمان صدا وسیما بنیاد شهید و امور ایثارگران در اسفندماه گذشته پس از دکتر روحانی رییس جمهوری محترم کشورمان بیشترین میزان تولید خبر را در صدا و سیما داشته است که این موضوع با تلاش‌های معاونت فرهنگی و آموزشی و اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران میسّر شده است.

ماه مبارک رمضان برای رسیدن قرب و جوار الهی

حجت الاسلام والمسلمین یوسفعلی شکری نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز در این جلسه با اشاره به پیش رو بودن ماه مبارک رمضان و تبریک فرا رسیدن این ماه گفت: ماه مبارک رمضان بهترین فرصت برای طی کردن سیر تکاملی انسان‌هاست و امیدواریم بتوانیم نهایت استفاده را از این فرصت داشته باشیم.

وی افزود: وقتی انسان‌ها به قرب و جوار الهی نائل شوند به خصوصیاتی دست پیدا می‌کنند که نسبت به مسائل اجتماعی حساس‌تر می‌شوند. وقتی انسان‌ها از خداوند اطاعت کنند و از فساد بر روی زمین پرهیز کنند همراه خداوند می‌شوند. ماه مبارک رمضان برای رسیدن به چنین درجاتی بهترین امکان و فرصت است و امیدواریم همه ما بتوانیم بهترین بهره را از این ماه ببریم.

گفتنی است در این جلسه برنامه‌های اجرایی اداره کل دفتر ارزیابی عملکرد، رسیدگی و پاسخگویی به شکایات بنیاد شهید و امور ایثارگران در سال ۱۴۰۰ و برنامه‌های اجرایی دبیرخانه شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت در سال ۱۴۰۰ از سوی مدیران کل این حوزه‌ها ارائه شد.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جامعه