۲۳ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۴:۲۲
کد خبرنگار: 1785
کد خبر: 84292926
۷ نفر

برچسب‌ها

کشف ۱۳۵ تن نهاده‌ دامی فاسد در شمالغرب کشور

تهران - ایرنا - رئیس پلیس گمرک پلیس امنیت اقتصادی ناجا از کشف ۱۳۵ تن نهاده دامی فاسد غیرقابل مصرف و دستگیری ۶ متهم در شمالغرب کشور خبر داد.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ستاد هادی رفیعی کیا در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: کارشناسان مستقر در مرکز پایش پلیس گمرک ناجا با بررسی های اسنادی محموله های گمرکی و انجام اقدامات فنی و خاص پلیسی به چندین تریلر حامل ذرت دامی ترخیص شده از گمرک بندر انزلی مشکوک شدند.

وی افزود: با توجه به اینکه مقصد همه محموله ها استان آذربایجان غربی بود، موضوع با پلیس امنیت اقتصادی مستقر در استان های مسیر حرکت محموله ها هماهنگ و پس از شناسایی خودروها به صورت لحظه ای تردد محموله ها استعلام و هدایت عملیاتی انجام و در نهایت همکاران پلیس امنیت اقتصادی استان های مذکور چهار دستگاه تریلر را در استان زنجان و دو دستگاه تریلر را در استان اردبیل برای بررسی بیشتر متوقف کردند.

رئیس پلیس گمرک پلیس امنیت اقتصادی ناجا تصریح کرد: در بررسی اولیه توسط همکاران مشخص شد همه ذرت های دامی فاسد، کپک زده و غیر قابل مصرف برای دام هستند که پس از تایید کارشناسان جهاد کشاورزی محموله ها به مقدار ۱۳۵ تن توقیف و به تعزیرات حکومتی تحویل شدند.

سرهنگ رفیعی کیا با بیان اینکه کارشناسان ارزش محموله های مکشوفه را هشت میلیارد ریال برآورد کردند، اضافه کرد: در این خصوص ۶ متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

رئیس پلیس گمرک پلیس امنیت اقتصادی ناجا قدردانی و تشکر از همکاری خوب هموطنان با پلیس از آنان خواست که در صورت مشاهده هرگونه فعالیت اقتصادی غیرمجاز موضوع را از طریق فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند تا با پشتیبانی هم با رفع موانع به تولید داخل کمک کنند.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =