۸۲۴ کیلوگرم مواد مخدر در عملیات پلیس کرمان و خراسان جنوبی کشف شد

کرمان - ایرنا - فرمانده انتظامی استان کرمان از کشف ۵۴۰ کیلو تریاک و ۲۸۴ کیلوگرم حشیش در عملیات مشترک پلیس امنیت عمومی استان‌های کرمان و خراسان جنوبی خبر داد.

به گزارش ایرنا، سردار عبدالرضا ناظری روز دوشنبه با اعلام این خبر به رسانه ها افزود: پلیس امنیت عمومی استان کرمان با اقدامات اطلاعاتی پلیس خراسان جنوبی و در یک هم افزایی اطلاعاتی از انتقال محموله کلان مواد مخدر از استان های شرقی و شهرستان های جنوبی به استان کرمان و دپو آن در منزلی در شهر کرمان مطلع  و پیگیری موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.  

وی بیان کرد: از این رو شب گذشته، ماموران اشراف اطلاعاتی خود را افزایش دادند و محل دپوی مواد مخدر را شناسایی و در بازرسی از منزل مورد نظر ۵۴۰ کیلو تریاک و ۲۸۴ کیلوگرم حشیش را کشف و یک متهم را دستگیر کردند.

 فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به کشف ۸۲۴ کیلو مواد مخدر و توقیف یک دستگاه سمند در این عملیات تصریح کرد: از شهروندان می خواهیم در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک ضمن تماس با سامانه فوریت های پلیسی ۱۱۰، سبزپوشان عرصه نظم و امنیت را در اجرای وظایف خود یاری دهند.  

فرمانده انتظامی شهرستان کرمان نیز از کشف ۲۵ تن سیمان خارج از شبکه توزیع در عملیات ماموران انتظامی کلانتری ۳۱ این فرماندهی خبر داد.

سرهنگ مهدی پورامینایی افزود: ماموران کلانتری ۳۱ اختیارآباد با حرکت در راستای نامگذاری سال و در راستای برخورد با مخلان اقتصادی، از حمل و جابه جایی مقادیری سیمان خارج از شبکه توزیع مطلع شدند.

وی بیان کرد: در همین راستا ماموران انتظامی با افزایش گشت زنی ها در سطح حوزه استحفاظی موفق شدند، ۲۵ تن سیمان را در قالب ۵۰۰ کیسه ۵۰ کیلوگرمی حین جابه جایی کشف و  چهار دستگاه خودرو باری را در این رابطه توقیف کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمان با اشاره به دستگیری چهار متهم در این رابطه تاکید کرد: مبارزه با اخلالگران اقتصادی و شناسایی محتکران کالاهای اساسی مردم به صورت ویژه در دستور کار پلیس کرمان قرار دارد و شهروندان گرامی در صورت آگاهی و مشاهده هرگونه فعالیت های اقتصادی غیرمجاز و غیر قانونی از سوی افراد سودجو و متخلف موضوع را از طریق فوریت های پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =