سرمربی و بازیکنان فولاد سیرجان ماندگار شدند

تهران- ایرنا- سرمربی و ۱۱ بازیکن تیم والیبال فولاد سیرجان قرارداد خود را با این تیم تمدید کردند.

به گزارش ایرنا، در ادامه فعالیت تیم‌های حاضر در لیگ برتر والیبال ایران، رضا تندروان و ۱۱ بازیکن تیم فولاد سیرجان قرارداد خود را با این تیم به مدت یک سال دیگر تمدید کردند.

فصل گذشته فولاد سیرجان زودتر از تیم‌های دیگر و با نهایی کردن ترکیب خود، تمریناتش رو آغاز کرد و در نهایت هم مقام قهرمانی را به دست آورد.

در روزهای گذشته تندروان مذاکراتی جدی با باشگاه شهرداری ارومیه داشت و تا آستانه امضای قرارداد با این تیم نیز پیش رفت اما در نهایت تصمیم گرفت در تیم پیشین خود بماند. به این ترتیب بیشتر بازیکنان اصلی فولاد هم در این تیم ماندگار شدند. فولاد سیرجان باید خود را برای شرکت در مسابقات باشگاه‌های آسیا نیز آماده کند.

علیرضا بهبودی، رحمان داوودی، صابر کاظمی، مهدی جلوه، اشکان درخشان، رسول شهسواری، سعید رنجبر، فرامرز بوستانی، خواجه خلیلی، عباس زارع و محمد صادقی بازیکنانی هستند که قرارداد خود را با تیم فولاد تمدید کرده‌اند.

مجتبی یوسفی تنها بازیکنی است که تاکنون جدایی‌اش از فولاد قطعی شده است. این بازیکن به تیم هراز آمل پیوست.

شهرداری ورامین که سکان هدایت تیم را به محمد محمدکاظم سپرده است، با قدرت وارد بازار نقل و انتقالات شد و سعید مصطفی‌وند، فرهاد سال‌افزون، رسول نجفی، آرش کشاورزی و جابر اسماعیل‌پور را به خدمت گرفت.

شهداب یزد هم که از چند روز پیش فعالیت خود را آغاز کرده بود، علیرضا صفایی را از شهرداری ورامین و شهروز همایونفر را از هراز به خدمت گرفت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha