جوانان در تحقق مشارکت انتخاباتی نقش پیشرو را دارند

بیرجند - ایرنا - قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: جوانان در زمینه مشارکت می‌توانند پیشرو باشند زیرا حضور حداکثری مردم در انتخابات پشتوانه بزرگی برای نظام است.

حجت الاسلام غلامحسین نوفرستی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: حضور حداکثری مردم در انتخابات یک تکلیف است و هر ایرانی باید نسبت به تعیین سرنوشت کشور خود این تعهد و احساس مسئولیت را داشته باشد.

وی گفت: امروز سیستم‌های اطلاعاتی دشمن تلاش می‌کنند که حضور مردم را در انتخابات کمرنگ کنند و بسیار بدیهی است چون این روند از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی وجود داشته اما همواره با روند عکس رفتار مردم مواجه بوده‌اند.

قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی بیان کرد: مقام معظم رهبری همواره در سخنرانی‌هایشان نسبت به انتخاب اصلح تاکید دارند و با توجه به شرایط امروز رییس جمهوری باید انتخاب شود که معتقد به توانمندی‌های داخل باشد.

وی افزود: انتخاب رییس جمهور جهادی ثمره حضور پرشور مردم در انتخابات است و رسانه‌های بیگانه برای ناامید کردن مردم راهی از پیش نخواهند برد.

حجت الاسلام نوفرستی گفت: رییس قوه مجریه نقش اساسی در اقتصاد و اداره کشور دارد پس قطعا باید حوزه اقتصاد را بشناسد و ارزش پول ملی و تورم‌ها را جدی بگیرد.

وی اظهار داشت: در کنار نقش مردم مدیریت کلان جامعه از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است که در شرایط فعلی عملکرد جهادی و انقلابی مدیران را می‌طلبد زیرا با تحقق مدیریت قوی می‌توان بسیاری از تهدیدها را به فرصت تبدیل کرد.

امام جمعه موقت بیرجند با بیان اینکه در کنار اقدامات رسانه‌ای دشمن برای ناامید کردن مردم شاهد تحول و پیشرفت در نظام اسلامی هستیم افزود: این نوع تحول از صدر اسلام تاکنون بی‌سابقه بوده و روز به روز در حال رشد و پیشروی است.

انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا ۲۸ خرداد امسال همزمان با سراسر کشور در ۱۱ شهرستان خراسان جنوبی برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha