رئیس پلیس راهور سمنان:مراکز تعویض پلاک در شرایط قرمز کرونایی تعطیل است

سمنان- ایرنا- رئیس پلیس راهور استان سمنان گفت: فعالیت مراکز تعویض پلاک با توجه به رنگ‌بندی جدید کرونایی، در چهار شهرستان با وضعیت قرمز کرونایی استان تعطیل است.

به گزارش ایرنا، سرهنگ موسی بزرگی روز دوشنبه به رسانه ها افزود: مراکز تعویض پلاک و خدمات‌ خودرویی در شهرهای دارای وضعیت قرمز از شنبه ۲۱ فروردین به مدت ۲ هفته تعطیل است.

وی یادآور شد: آموزش و آزمون عملی رانندگی با رعایت شیوه نامه های بهداشتی انجام خواهد شد.

وی افزود: در شهرهایی که دارای وضعیت رنگ بندی نارنجی، زرد و آبی هستند مراکز تعویض پلاک و آموزشگاه های رانندگی با رعایت شیوه نامه های بهداشتی به فعالیت‌ خود ادامه می‌دهند.

به گفته بزرگی، در شهرهایی که از لحاظ شیوع ویروس کرونا وضعیت آن ها قرمز است، متقاضیان دریافت گواهینامه می‌توانند پس از ثبت نام، حسب تمایل بلافاصله در آموزش‌های مهارت عملی رانندگی با رعایت و حفظ شیوه نامه های بهداشتی شرکت کنند، آموزش نظری آیین نامه را نیز بعد از آموزش عملی و بهبودی اوضاع کرونا طی کنند.

رئیس پلیس راهور استان سمنان گفت: وکالت نامه هایی که اعتبار آنها از تاریخ شروع تا پایان آخرین روز تعطیلات کرونایی اعلام شده از سوی ستاد کرونا کشور منقضی شده باشد،در شهرهای دارای وضعیت قرمز کرونا، مشمول تمدید اعتبار و دریافت خدمات به تعداد روزهای تعطیل در خصوص شماره گذاری خواهند شد.

اکنون چهار شهرستان سمنان،ش شاهرود، دامغان و گرمسار در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha