۲۳ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۲۳:۲۲
کد خبرنگار: 1024
کد خبر: 84292487
۰ نفر

برچسب‌ها

پایان رنج غربت؛ خوشه به ساوه برگشت

ساوه - ایرنا - لیگ آزادگان این فصل برای خوشه طلایی ساوه روزهای خوشی را به همراه نداشت نه از بابت نتیجه گیری بلکه بخاطر ماهها آوارگی و میزبانی دور از خانه که رنج مضاعفی بر تیم تحمیل شد.

به گزارش ایرنا، خوشه طلایی را باید یکی از مظلوم ترین تیم های حاضر در رقابت های لیگ آزادگان امسال دانست زیرا آنها از آغاز فصل جاری فقط 2 بار طعم میزبانی از حریفان در شهر خود را چشیدند که در دومین دیدار با مس کرمان و با جنجال هایی که تیم حریف در مورد زمین ایجاد کرد با حکم سازمان لیگ از میزبانی محروم شد.

در پایان ۱۹ هفته از رقابتهای لیگ آزادگان امسال و در حالیکه نماینده ساوه تا پنج هفته نخست تنها سه امتیاز اندوخته بود اما با سکانداری وحید بیاتلو کم کم با دوری از خانه کنار آمدند و با جمع آوری امتیازات مهم، اکنون با ۲۴ امتیاز در رده یازدهم جدول قراردارند.

قطعا نبود شرایط میزبانی از حریفان در ساوه و در راس آن چمن بی کیفیت ورزشگاه چمران یکی از عوامل مهم در از دست دادن امتیازات برخی از بازی های خوشه طلایی بود ولی تا همین جا هم بچه های ساوجی غیرتمندانه تلاش کرده اند و با توجه به بازی های باقی مانده حتی می توانند خود را به جمع مدعیان صعود برسانند.

تیم دوم جدول رقابت های لیگ آزادگان دارای ۳۱ امتیاز است و به نظر می رسد با توجه به اینکه ۱۵ مسابقه تا پایان فصل باقی مانده است، نماینده ساوه با استفاده از شرایط میزبانی در خانه و همچنین کیفیت بالای تیمی و بازیکنانش بتواند امتیازات عقب افتاده را جبران و همچون فصل گذشته تا دقایق آخر شانس صعود به لیگ برتر را داشته باشد.

ظاهراً سال ۱۴۰۰ با همه تلخی های متاثر از آغاز پیک چهارم شیوع کرونا اما برای خوشه طلایی خوش یمن است و خبر رسید که این تیم از بازی فردا مقابل شاهین بوشهر می تواند در ورزشگاه چمران به میدان برود و سازمان لیگ هم بر این موضوع مهر تایید زد.

خوشه طلایی همچنین در رقابت های جام حذفی کشور هم حضور دارد و با قرعه سختی مواجه شد زیرا باید از سپاهان صدرنشین لیگ برتر میزبانی کند.

در روزهای اخیر برخی از عوامل باشگاه اصفهانی با مستمسک قرار دادن وضعیت ورزشگاه شهید چمران ساوه، از عدم تمایل برای بازی در ساوه سخن گفتند که واکنش مدیرعامل باشگاه ساوجی را به همراه داشت.

«حسین پرویزی» گفت: در نیم فصل نخست رقابت های لیگ آزادگان امسال و در هفت دیدار که میزبان محسوب می شدیم، ناگزیر در ورزشگاه کارگران تهران به مصاف حریفان رفتیم و از امتیاز زمین خودی بی بهره ماندیم.

وی اظهار داشت: اما در فاصله کوچ تیم به تهران و در تعطیلات نیم فصل کار کاشت مجدد چمن و بازسازی و ترمیم ورزشگاه چمران به خوبی انجام شد و با تأیید سازمان لیگ، این مجموعه مهیای برگزاری دیدارهای خوشه طلایی است.

وی تاکید کرد: با سپاهان اصفهان فقط در ساوه بازی خواهیم کرد زیرا نور و چمن این ورزشگاه در شرایط مناسب و مورد تایید سازمان لیگ است.

شاید فردا و دیدار حساس با شاهین بوشهر سرآغازی بر روزهای درخشان خوشه طلایی در شهر خود باشد و حتی در فوتبالی که به قول معروف توپش گرد و نتیجه اش نامعلوم است هم بتواند شگفتی ساز بزرگ جام حذفی باشد و سپاهان پرآوازه را شکست دهد

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha